Аератор-скаріфікатор Grunhelm TS-40S

31 790,91 ₴
24 479 ₴
- Готово до відправки
- Код: BP-92571
Men's Tool
Інтернет-магазин електроінструменту
Всі інструментиАератор Grunhelm TS-40SАератор Grunhelm TS-40S
Аератор-скарифікатор бензиновий Grunhelm TS-40S - відмінне поєднання одразу двох пристроїв - аератора і скарифікатора. За допомогою цієї техніки можна очистити газон від бур'янів, моху, зрощених коренів, а також наситити киснем, поживними речовинами коріння рослин. Модель Grunhelm TS-40S вирізняється потужним бензиновим мотором (стандарт Євро-5), що здатний видавати до 4410 Вт, а також двома надійними валами: на одному розташовані 18 ножів, на другому 22 пружинні елементи для якісного очищення ділянки.
Також модель TS-40S має можливість регулювання глибини обробітку ґрунту та обладнана великими колесами і збільшеним об'ємом травозбірника.Аератор-скарифікатор бензиновий Grunhelm TS-40S - відмінне поєднання одразу двох пристроїв - аератора і скарифікатора. За допомогою цієї техніки можна очистити газон від бур'янів, моху, зрощених коренів, а також наситити киснем, поживними речовинами коріння рослин.
Модель Grunhelm TS-40S вирізняється потужним бензиновим мотором (стандарт Євро-5), що здатний видавати до 4410 Вт, а також двома надійними валами: на одному розташовані 18 ножів, на другому 22 пружинні елементи для якісного очищення ділянки. Також модель TS-40S має можливість регулювання глибини обробітку ґрунту та обладнана великими колесами і збільшеним об'ємом травозбірника..

Характеристики:
- Тип - Бензинова
- Потужність - 4.41кВт
- Ширина косіння - 40 см
- Висота різання - 15мм
- Травозбірник 45л
- Вага - 42 кг
*Комплектація та технічні характеристики товару можуть змінюватися без попереднього повідомлення у зв'язку з постійним вдосконаленням.
01Відмінні
якості

02Як ми
працюємо?
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Об'єм травозбірника | 45 л |
| Стан | Новий |
| Тип приводу | Бензиновий двигун |
| Тип приводу коліс | Немає |
| Тип травозбірника | Жорсткий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 42 кг |
| Висота | 570 мм |
| Довжина | 665 мм |
| Ширина | 640 мм |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Максимальна кількість обертів | 3000 об/хв |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Потужність двигуна | 7 к. с. |
| Об'єм двигуна | 212 куб. см |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість коліс | 4 шт. |
| Матеріал деки | Сталь |
| Мульчування | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Регулювання висоти скошування | Да |
| Тип | Газонокосарка |
| Тип рукоятки | U-подібна (велосипедний) |
| Основні | |
| Ріжучий елемент | Волосінь і ніж |
- Ціна: 24 479 ₴
