Газонокосарка бензинова самохідна Grunhelm S531VHY

22 504,71 ₴
19 129 ₴
- Готово до відправки
- Код: BP-73638
Men's Tool
Інтернет-магазин електроінструменту
Всі інструментиГазонокосарка бензинова Grunhelm S531VHY самохідна
Газонокосарка Grunhelm S461VHY бездоганно підійде для стриження густої трави в різних місцях ділянки.
Якісна і практична Grunhelm S531VHY — це бензинова газонокосарка з великим і містким травозбірником на 70 л дозволяє доглядати за зеленою територією до 2000 кв.м. Бензинова газонокосарка обладнана збільшеними задніми колесами, комфортною рукояткою, що забезпечує зручність використання.
Надійний чотиритактний двигун з повітряним охолодженням, дає можливість тривалих навантажень без ризику перегріву і заклинювання. Варто також відзначити і ширину скошування 53 см, а також можливість регулювання висоти косіння в 7 позиціях в діапазоні від 25 до 75 мм.
Завдання ріжучої системи виконує сталевий ніж, який порадує гостротою і міцністю. До переваг Grunhelm S531VHY варто віднести і наявність приводу на колеса, що значно спрощує роботу і збільшує маневреність, наявність мульчування і місткого м'якого травозбірника з жорстким верхом.

Характеристики:
- Тип - Бензинова
- Мотор - Чотиритактний одноциліндровий з верхнім розташуванням клапанів
- Тип пересування - Самохідна
- Ширина косіння - 53 см
- Висота різання - 25мм,75мм
- Травозбірник 70л
- Рекомендована площа - 200 м²
- Вага - 42 кг
- Кількість рівнів висоти зрізу – 7

- Задній викид трави
- Привід на колеса
- Мульчування
Додаткові характеристи:
- Потужність: 5 к.с.
- Крутний момент: 3000 об
- Робочий об'єм: 173 см3
- Запуск: Ручний
- Система стрижки: Роторна
- Регулювання висоти стрижки
- Діаметр коліс: Передні: 20 см, Задні: 28 см
- Матеріал корпусу: Сталь
- Викид скошеної трави: Бічний викид, Задній викид, Викид у травозбірник
- Тип травозбірника: Комбінований
*Комплектація та технічні характеристики товару можуть змінюватися без попереднього повідомлення у зв'язку з постійним вдосконаленням.
01Відмінні
якості
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість коліс | 4 шт. |
| Матеріал деки | Сталь |
| Мульчування | Так |
| Об'єм травозбірника | 65 л |
| Регулювання висоти скошування | Так |
| Стан | Новий |
| Тип | Газонокосарка |
| Тип приводу | Бензиновий двигун |
| Тип приводу коліс | Немає |
| Тип травозбірника | Жорсткий |
| Ріжучий елемент | Волосінь і ніж |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 42 кг |
| Висота | 43.8 мм |
| Довжина | 97.5 мм |
| Ширина | 57.5 мм |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Максимальна кількість обертів | 3000 об/хв |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Потужність двигуна | 5 к. с. |
| Об'єм двигуна | 173 куб. см |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Додаткові характеристики | |
| Плечовий ремінь | Так |
| Тип рукоятки | U-подібна (велосипедний) |
- Ціна: 19 129 ₴

