Бетономішалка FORTE EW1200P

32 059,76 ₴
- Немає в наявності
- Код: BP-60506
Бетономішалка FORTE EW1232
Бетономішалка FORTE EW1232 Професійна вінцева бетономішалка гравітаційного типу, призначена для приготування бетону та інших будівельних сумішей у великих обсягах. Такий пристрій буде незамінний під час заливки фундаменту, будівництва будинків, господарських споруд, а також інших складних об'єктів. Бетономішалка отримала завантажувальний бак об'ємом 230 л. За один заміс вона здатна виробити до 177 л готового матеріалу. З огляду на немаленькі розміри техніки, виробник обладнав її електричним двигуном високої потужності в 1200 Вт.
Електромотор має мідну обмотку, завдяки чому забезпечується високий ступінь захисту від зовнішніх негативних впливів (підвищена вологість, температура, запиленість тощо). Основні компоненти системи, що забезпечують роботу бетонозмішувача надійно заховані під металевий кожух. Груша виробу складається з двох частин.
Це високоміцні суцільнотягнуті чаші, що приводяться в дію за рахунок зубчастої пари. Товщина металу нижнього бака становить 2 мм, що забезпечує тривалий термін експлуатації та високу якість кінцевого продукту. До особливостей бетонозмішувача також варто віднести можливість роботи на дві сторони і важіль перекидання готової продукції. Ручка виробу має круглу форму, виконану за типом штурвала.

- Обсяг резервуара 230 л
- Напруга живлення 220 В
- Споживана потужність 1200 Вт
- Обсяг суміші - 177 л
- Принцип дії - Гравітаційні
- Тип передачі - Венцова
- Матеріал вінця, лопатей - Чавун
- Вага 81 кг

Особливості:
- Конструкція рами зі сталі
- Надійний чавунний вінець
- Швидке приготування суміші
- Перекидне колесо оснащене фіксатором
- Можливість працювати на дві сторони
- Оптимальна потужність двигуна під об'єм бака
*Комплектація й технічні характеристики товару можуть змінюватися без попереднього повідомлення у зв'язку з постійним вдосконаленням.
01Відмітні
якості
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forte |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Об'єм бака бетономішалки | 230 л |
| Об'єм готової суміші | 177 л |
| Принцип дії бетономішалки | Гравітаційний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 81 кг |
| Висота | 510 мм |
| Довжина | 830 мм |
| Ширина | 770 мм |
| Додаткові функції | |
| Можливість транспортування | Так |
| Характеристики електродвигуна | |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1200 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 |
| Напруга живлення | 220 В |
| Об'єм резервуара | 230 л |
- Ціна: 32 059,76 ₴

