Набір інструментів 43 од., 3/8" x 1/4", Cr-V INTERTOOL ET-6003 mst mst

1 070,24 ₴
- Немає в наявності
- Код: IT-ET-6003
+380 (97) 441-72-86
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Компактний набір інструментів ET-6003 INTERTOOL з 43 одиниць з квадратами 3/8" та 1/4'' виконаний з надміцної хром-ванадієвої сталі. Це незамінна річ для власників транспортних засобів та гарне доповнення до арсеналу ручного інструменту будь-якого майстра. Надійна, компактна упаковка легко розміститься в багажному ящику будь-якого мотоцикла або моторолера.
Виконані інструменти з надміцної хром-ванадієвої сталі.
Компактна і зручна упаковка-органайзер.
Набори інструментів №1 в Україні. За результатами незалежного рейтингового дослідження у рамках проекту Українська Народна Премія з 2018 по 2021 роки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Вага | 1.45 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габаритні розміри | 260х220х40 |
| Гарантія | 12 міс. |
| Квадрат | 3/8"; 1/4" |
| Кількість одиниць в наборі | 43 од. |
| Матеріал виготовлення | хром-ванадієва сталь |
| Матеріал кейса | пластик |
| Обсяг | 0.002236 куб. м |
| Розмір головок | 4-10 mm; 5/32-3/4" |
- Ціна: 1 070,24 ₴



