Полірувальна машина Euro Craft СP207, 1800 Вт

2 086,81 ₴
- Немає в наявності
- Код: ST-СP207
Men’s Tool
Інтернет-магазин електроінструменту
Усі інструментиПолірувальна машина Euro Craft СP207
Електричний полірувальник автомобіля є незамінним пристроєм у кожній майстерні, службі та гаражі. Ергономічна форма пристрою та потужний двигун гарантують комфорт роботи та високу ефективність роботи полірувальника навіть під великим навантаженням. Полірорист ідеально підходить для аматорів і професійного використання. Його можна використовувати для полірування лаконічних поверхонь, як-от корпус транспортних засобів, а також для шліфування деревини та пластмас.
Робота пристрою інтуїтивно ясна, і заміна шліфувального колеса займає кілька секунд. Шпиндельний замок використовується довговічно та розташований у добре доступному місці, що полегшує заміну дисків. Спеціальна ручка та мала вага пристрою покращують контроль над пристроєм і гарантують безпеку під час тривалої роботи.
Корпус полірувальника виготовлений із міцного пластику, стійкого до пошкодження та зношування, а кожух передач виготовлений із металу, щоб він міг адекватно захищати компоненти пристрою.
6-ступеневий регулятор швидкості дає вам краще контролювати пристрій і робить його універсальним інструментом як для полірування, так і для шліфування. Контролер дає змогу мінімальне замовлення обертання 600 rpm так чудово полірувальник дасть обом попередньо поліруванню поверхонь, а також його остаточного оброблення.
Перемикач із замком, розташованим в ергономічній ручці, впливає на комфортність використання — особливо у разі тривалої роботи з пристроєм.
Особливості:
- Потужний двигун
- Плавне регулювання швидкості
- Стійкість до перевантажень
- Магнієвий корпус редуктора

- Живлення — 230 В ~ 50 Гц
- Потужність — 1800 Вт
- Оберт — 600-3000 об./хв
- Вага — 3 кг
- Розміри набору — 180 мм

- Автомобільна полірувальна машина 2400 Вт LCP207:
- Автомобільний полірувальник
- Полірування колеса з хутром 180 мм
- Інструкція користувача
Дивіться інші моделі полірувальних машин
*Комплектація й технічні характеристики товару можуть змінюватися без попереднього повідомлення у зв'язку з постійним вдосконаленням.
01Відмітні
якості

02Як ми
працюємо?
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Euro Craft |
| Вага | 3 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Діаметр щітки | 180 мм |
| Максимальна кількість обертів | 3000 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 180 мм |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1800 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | полірувальна |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
- Ціна: 2 086,81 ₴



