Торцювальна пила Forte MS-255 SL 2.0 кВт, 255 мм

9 599 ₴
7 599 ₴
- Готово до відправки
- Код: BP-77400
Men’s Tool
Інтернет-магазин електроінструменту
Усі інструментиТорцювальна пила Forte MS-255 SL
Торцювальні пили використовуються для поперечного розпилювання двох заготівок, як під прямим кутом, так і під довільно обраним кутом. Торцювальні пили призначені для розпилювання дерева та композитних матеріалів на його основі, а під час встановлення особливих пиляльних дисків — для розпилювання тонких металевих профілів і труб.
Торцювальні пили можуть працювати й з іншими матеріалами (пластик, ламінат, алюміній). Сфера застосування машин досить широка: їх використовують для столярних, опоряджувальних, загальнобудівельних і монтажних робіт. Торцювальні пили не допускають роботи на вагу та вимагають встановлення на нерухому основу, на відміну від стаціонарних торцювальних і розпилювальних верстатів, допускають перенесення й роботу на тимчасових (імплізованих) основах.

Характеристики:
- Виробник Forte
- Гарантія 1 рік
- Тип Пила торцювальна
- Тип живлення Мережа
- Потужність 2000 Вт
- Діаметр диска 255 мм
- Діаметр отвору 30 мм
- Кількість обертів 5000 об/хв
- Наявність лазера Да
- Клас інструмента Напівпрофесійний
- Вага 15 кг Особливості
- У наявності функція протягування

- лазерний промінь
- протягування диска 330 мм.
- висока ефективність і різальна можливість
- Якісно виготовлена алюмінієва база забезпечує точність різання.
- можливість різання під кутом від 0-45 градусів
- функція протягування
- блокування шпинделя
- подвійна система видалення пилу;
- мобільність;
- висока точність розпилювання.
*Комплектація й технічні характеристики товару можуть змінюватися без попереднього повідомлення у зв'язку з постійним вдосконаленням.
01Відмітні
якості
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forte |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діаметр посадкового отвору | 25.5 мм |
| Максимальна глибина пропілу | 80 мм |
| Максимальна кількість обертів | 2950 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 255 мм |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Стан | Новий |
| Кут повороту | 45 град. |
| Додаткові функції | |
| Блокування шпинделя | Так |
| Лазерний маркер | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 15 кг |
- Ціна: 7 599 ₴


