Шурупокрут акумуляторний ASAKA ID7115, 21B

2 299 ₴
- Немає в наявності
- Код: ST-ID7115
Men’s Tool
Інтернет-магазин електроінструменту
Усі інструментиШурупокрут акумуляторний ASAKA ID7115
Дриль-шурупокрут ID7115, що працює від батарейок напругою 21 В і ємністю 5,0 А-год, забезпечує комфорт і зручність роботи завдяки своїй мобільності та тривалій роботі від одного заряду акумулятора. Акумуляторна викрутка — дуже зручний і практичний пристрій, корисний для монтажу гіпсокартону, закручування меблів, оброблення деревини, свердління й багатьох інших типів діяльності.
Дуже міцні акумулятори, що живлять електродвигун, дають змогу виконувати різні роботи, навіть складні. Конструкція пристрою забезпечує надійне зчеплення й безпеку під час використання. Світлодіодна підсвітка неабияк полегшує роботу в темну пору доби та в темних кутах.
Викрутка має гальмо, зупиняє головку, коли ви відпускаєте перемикач, що забезпечує ще більшу точність і контроль над пристроєм. Крім того, пристрій обладнаний регулюванням крутного моменту з функцією блокування зчеплення, що дає змогу використовувати його як невеликий, зручний дриль.
Викрутка обладнана потенціометричним регулюванням швидкості у вимикачі та двома передачами, що робить її надзвичайно універсальною та точною. Крім того, ударна функція полегшує свердління твердих поверхонь, як-от бетон, будівельна кераміка тощо.
Використовувана головка, що самоблокується, дає змогу швидко встановити свердла та долота від 0,8 мм до 13 мм. Однак розширення, що входить до комплекту, дасть змогу вам працювати в тісних і важкодоступних місцях.
Свердло має індикатори, що повідомляють про рівень заряду акумулятора, завдяки чому ми маємо повний контроль за тривалістю роботи пристрою.

- Патрон для свердла — до 13 мм
- Швидкості (1/2 передачі) — 500-1500 об./хв/0-3000 об./хв
- Час заряджання — 1 год
- Кількість передач — 2
- Тип акумулятора Li-Ion
- Ємність акумулятора 5 А/год
- Напруга акумулятора 21 В
- Вага 1.72 кг
- Тип патрона швидкозатискний
- Гарантійний термін 12 міс
- Максимальна кількість обертів 1350 об./хв
- Країна виробник Польща
- Максимальний крутний момент 42 H * m
- Тип шурупокрут

- Акумуляторний дриль ID7115 + 2 батареї
- Викрутка ID7115
- 2 літій-іонні батареї на 21 В
- зарядний пристрій
- комплект аксесуарів
- валіза
Дивіться інші моделі шурупокрутів по посилання
*Комплектація й технічні характеристики товару можуть змінюватися без попереднього повідомлення у зв'язку з постійним вдосконаленням.
01Відмітні
якості
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asaka |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальний діаметр патрона | 13 мм |
| Живлення | Акумулятор |
| Режим інструменту | ударний |
| Стан | Новий |
| Тип | Шуруповерт |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.7 кг |
| Живлення | |
| Час зарядки акумулятора | 1 годин |
| Напруга акумулятору | 21 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Комплектація | |
| Додатковий акумулятор | Так |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Додаткові функції | |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
- Ціна: 2 299 ₴


