Болгарка Euro Craft AG 232, 230 Коло, 2900 Вт, M14, 5800 об/хв
Новинка

1 568 ₴
- Немає в наявності
- Код: ST-AG232-1
+380 (97) 441-72-86
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Men's Tool
Інтернет-магазин електроінструменту
Всі інструментиБолгарка Euro Craft AG 232
- Компактна,легка і ефективна кутова шліфувальна машина
- Відмінне співвідношення потужності і ваги
- Чудова система захисту від пилу
- Захист від повторного включення
- Якір покритий декількома шарами захисного лаку, і статором,покритий порошковим лаком,для захисту двигуна від пилу і пошкоджень
Характеристики:
- Тип - Кутові (болгарки)
- Діаметр диску - 230 мм
- Споживана потужність - 2900 Вт
- Максимальне число оборотів у хвилину - 5800
- Різьблення шпінделя - M14x2
- Діаметр шліфувального диска 230 мм
- Вага - 5 кг
Комплектація:
- Кейс ;
- Інструкція по експлуатації ;
- Зубило
- Долото
- Ключі для обслуговування
Дивіться інші моделі відбійних молотків по ссылке
*Комплектація та технічні характеристики товару можуть змінюватися без попереднього повідомлення у зв'язку з постійним вдосконаленням.
01Відмінні
якості
Всі товари, які ми виставляємо на продаж – в наявності і це їх справжні фотографії.
Ми ретельно перевіряємо кожну кожну позицію перед продажем, а також , додатково, перед відправкою
Ми заповнюємо всі гарантионные талони, у вас точно буде заповнений гарантионный талон.
При оформленні замовлення до 14:00 відправлення в той же день. Завтра ви вже будете працювати своїм інструментом.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Euro Craft |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 4 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна кількість обертів | 6000 об/хв |
| Основна рукоятка | Не поворотна |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 3150 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
| Додаткові функції | |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Обмеження пускового струму | Так |
| Комплектація | |
| Додаткова рукоятка | Так |
- Ціна: 1 568 ₴
