Плиткоріз монорельсовий на підшипниках Сталь МС-05 64009, 400 мм

2 555,70 ₴
- Немає в наявності
- Код: BP-55093
+380 (97) 441-72-86
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Men's Tool
Інтернет-магазин електроінструменту
Всі інструментиПлиткоріз Сталь МС-05 64009
Ручний плиткоріз від компанії Сталь – це спеціальний інструмент довжиною 400 мм, який застосовують для різання плитки і керамічного кахлю. З його допомогою можна зробити високоякісний прямий розріз плитки товщиною до 8 мм.
Довжина плиткоріза Сталь МС-05 обмежує використання плитки розміром більше 400 мм. Плиткоріз має дві напрямні, по яких пересувається рукоятка. Рукоятка пересувається за рахунок використання голчастого підшипника. Наявність і використання разлинеенной шкалидозволяє виконувати порізку плитки з точністю до міліметрів.

Характеристики:
- Виробник Сталь
- Країна походження Китай
- Тип Ручний
- Ріжучий елемент 22х6х2 мм
- Довжина 400 мм
- Глибина різу 8 мм

Переваги:
- у 3 рази більший ресурс роботи
- станина алюмінієва
- ріжучий елемент - карбід вольфраму
- на підшипниках
Смотрите другие модели плиткорезов
*Комплектация и технические характеристики товара могут меняться без предварительного уведомления в связи с постоянным совершенствованием.
01Отличительные
качества
Все товары, которые мы выставляем на продажу – в наличии и это их настоящие фотографии.
Мы тщательно проверяем каждую каждую позицию перед продажей, а так же , дополнительно, перед отправкой
Мы заполняем все гарантионные талоны, у вас точно будет заполненный гарантионный талон.
При оформлении заказа до 14:00 отправка в тот же день. Завтра вы уже будете работать своим инструментом.
Подарунок кожному покупцю

02Як ми
працюємо?
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Сталь |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 4 кг |
| Діаметр посадкового отвору | 2 мм |
| Діаметр різального ролика | 22 мм |
| Максимальна глибина різу | 8 мм |
| Максимальна довжина різу | 400 мм |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
- Ціна: 2 555,70 ₴

