Степлер ручний універсальний 3в1 Haisser 62011, під скобу 6-14 мм, Т53
-20%

1 711,25 ₴
1 369 ₴
- Готово до відправки
- Код: BP-83672
+380 (97) 441-72-86
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Men's Tool
Інтернет-магазин електроінструменту
Всі інструментиСтеплер будівельний Haisser 62011
Степлер HAISSER 62011 призначений для кріплення матеріалу до поверхні з дерева, пластику, ДВП і гіпсокартону. Відмінно підійде для ефективного закріплення оббивки меблів, зміцнення плакатів, закріплення дротяної сітки і будівництва парників.
Використовується зі скобами типу Т53 6 – 14 мм., шпильками довжиною 14мм і цвяхами завдовжки 14мм. Степлер виконаний з металу, завдяки чому він більш надійний і прослужить більший термін.
Зручна і компактна форма дозволяє працювати зі степлером тривалий час. Використовуючи степлери HAISSER, ви економите сили і час.

Характеристики:
- Тип Степлер
- Виробник Haisser
- Країна походження Німеччина
- Тип скоби Т53
- Матеріал виготовлення Сталь
- Довжина скоб 6-14 мм
Дивіться інші моделі кріпильного інструменту
*Комплектація та технічні характеристики товару можуть змінюватися без попереднього повідомлення у зв'язку з постійним вдосконаленням.
01Відмінні
якості
Всі товари, які ми виставляємо на продаж – в наявності і це їх справжні фотографії.
Ми ретельно перевіряємо кожну кожну позицію перед продажем, а також , додатково, перед відправкою
Ми заповнюємо всі гарантионные талони, у вас точно буде заповнений гарантионный талон.
При оформленні замовлення до 14:00 відправлення в той же день. Завтра ви вже будете працювати своїм інструментом.
Подарунок кожному покупцю

02Як ми
працюємо?
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HAISSER |
| Країна виробник | Індія |
| Довжина скоби | 6 мм |
| Кріпильний засіб | Скоби |
| Максимальна ширина скоби | 14 мм |
| Мінімальна довжина цвяха | 14 мм |
| Стан | Новий |
| Тип | Важільний |
| Тип кріплення | Тип 53 |
| Ширина скоби | 14 мм |
| Комплектація | |
| Прогумована рукоятка | Так |
- Ціна: 1 369 ₴


