Шуруповерт акумуляторний Start Pro SCD4-21/2, реверс, 2 швидкості, регулювання обертів з автостопом, 21

3 585 ₴
- Немає в наявності
- Код: SP-SCD4-21/2
+380 (97) 441-72-86
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Men's Tool
Інтернет-магазин електроінструменту
Всі інструментиГоловною особливістю акумуляторного шуруповерта Start Pro SCD4-21/2, призначеного для монтажу/демонтажу кріпильних елементів і свердління різних матеріалів, є потужна батарея напругою 21 вольт з індикатором рівня заряду. 2-х швидкісний режим, реверс, підсвічування робочої зони, автостоп (швидка зупинка обертання патрона) роблять інструмент відмінним вибором для виконання робіт як в побуті, так і на виробництві.

Характеристики:
- Бренд: Start;
- Виробник: Китай;
- Напруга, В: 21;
- Ємність, А*год: 2;
- Тип акумулятора: Li-ion;
- Тип патрона: Швидкозажимний;
- Діаметр патрона, мм: 10;
- Швидкість обертання, об/хв: 0 - 400 / 0 - 1500;
- Кількість швидкостей: 2;
- Максимальний крутний момент, Н*м: 32;
- Регулювання крутного моменту: Так;
- Регулювання обертів: Так;
- Реверс: Так;
- Блокування кнопки включення: Так;
- Фіксатор шпинделя: Так;
- Автостоп: Так;
- Підсвічування робочої зони: Так;
- Індикатор рівня заряду: Так;
- Швидка заміна батареї: Так;
- Рукоятка з м'якою накладкою;
- Вага: 1.6 кг;
- Гарантія, міс: 36.

Комплектація:
- Шуруповерт акумуляторний Start Pro SCD4-21/2;
- Акумулятор 21 2Ah - 2 шт.;
- Зарядний пристрій;
- Набір біт - 6 шт.;
- Набір свердел - 6 шт.;
- Бітотримач - 1 шт.;
- Кейс;
- Набір біт;
- Керівництво по експлуатації (гарантійний талон).
*Комплектація та технічні характеристики товару можуть змінюватися без попереднього повідомлення у зв'язку з постійним вдосконаленням.
01Відмінні
якості
Всі товари, які ми виставляємо на продаж – в наявності і це їх справжні фотографії.
Ми ретельно перевіряємо кожну кожну позицію перед продажем, а також , додатково, перед відправкою
Ми заповнюємо всі гарантионные талони, у вас точно буде заповнений гарантионный талон.
При оформленні замовлення до 14:00 відправлення в той же день. Завтра ви вже будете працювати своїм інструментом.
Подарунок кожному покупцю

02Як ми
працюємо?
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Start |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Максимальна кількість обертів | 1500 об/хв |
| Максимальний діаметр патрона | 10 мм |
| Живлення | Акумулятор |
| Стан | Новий |
| Тип | Шуруповерт |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Додаткові функції | |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Блокування шпинделя | Так |
| Кількість швидкостей роботи | 2 |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.6 кг |
| Комплектація | |
| Додатковий акумулятор | Так |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 2 А. г |
| Напруга акумулятору | 21 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
- Ціна: 3 585 ₴









