Перфоратор Старт СП-1850, 3 режими, 1850 Вт

1 901 ₴
- Немає в наявності
- Код: СП-1850
Men's Tool
Інтернет-магазин електроінструменту
Всі інструментиПерфоратор Старт СП-1850 в стані бурити отвори в бетоні діаметром до 26 мм У верхній частині перфоратора розташований перемикач режимів роботи перфоратора: свердління, свердління з ударом і удар. Поруч знаходиться сервісна кришка для змащення редуктора, що дозволяє обслуговувати перфоратор Старт без звернення в сервісний центр. У нижній частині перфоратора, по обидві сторони корпусу, знаходяться сервісні кришки для швидкої заміни вугільних щіток.
Додаткова рукоятка має самозажимным кріпленням до шийки перфоратора Старт. Для того, щоб змінити кут кріплення додаткової рукоятки, необхідно, повертаючи ручку проти годинникової стрілки, послабити кріплення, провернути рукоятку на необхідний кут і закріпити, повертаючи ручку за годинниковою стрілкою.

- Бренд: Старт;
- Виробник: Китай;
- Тип перфоратора: Бочкової;
- Напруга, В: 220;
- Частота, Гц: 50;
- Потужність, Вт: 1850;
- Тип патрона: SDS+;
- Швидкість обертання, об/хв: 900;
- Швидкість ударів, уд/мин: 4200;
- Сила удару, Дж: 5;
- Режими роботи: Удар / Удар + свердління / свердління;
- Максимальний діаметр свердління дерева, мм: 28;
- Максимальний діаметр свердління бетону , мм: 28;
- Максимальний діаметр свердління металу, мм: 10;
- Заливка якоря і статора: Так;
- Ергономічний дизайн: Так;
- Вага: 4.9 кг;
- Гарантія, міс: 12.
- Перфоратор Старт СП-1850;
- Бічна рукоятка;
- Обмежувач глибини свердління;
- Пилозахисний кожух;
- Мастило на хвостовики;
- Піка, зубило, набір буров;
- Додаткові вугільні щітки;
- Ключ;
- Кейс;
- Інструкція з експлуатації (гарантійний талон).
*Комплектация и технические характеристики товара могут меняться без предварительного уведомления в связи с постоянным совершенствованием.
01Отличительные
качества

02Как мы
работаем?
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Старт |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 4.9 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна сила удару | 5 Дж. |
| Максимальна кількість обертів | 900 об/хв |
| Максимальна кількість ударів | 4200 уд/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1850 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип патрона | SDS-plus |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (бетон) | 28 мм |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 28 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 10 мм |
| Комплектація | |
| Обмежувач глибини свердління | Так |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
- Ціна: 1 901 ₴

