Машина полірувальна Start Pro SCP-1670, плавний пуск, діаметр диска 180 мм, 1000-3000 об/хв

3 067,20 ₴
- Немає в наявності
- Код: SP-SCP-1670
+380 (97) 441-72-86
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Men's Tool
Інтернет-магазин електроінструменту
Всі інструментиЕлектрична машина полірувальна Start Pro SCP-1670 призначена для полірувальних та оздоблювальних робіт без подачі води.
З допомогою машини можна виконувати обробку ґрунтованих, лакофарбових або нефарбованих поверхонь металевих, пластмасових і дерев'яних виробів і деталей у виробничих і побутових умовах за допомогою полірувальних кругів з хутряною, тканинної або абразивною робочою поверхнею.

Характеристики:
- Бренд: Start;
- Напруга, В: 220;
- Частота, Гц: 50;
- Потужність, Вт: 1670;
- Діаметр диска, мм: 180;
- Число обертів холостого ходу , об/хв: 1000-3000;
- Різьба шпинделя: М14;
- Регулювання обертів: Так;
- Плавний пуск: Так;
- Інтелектуальна регулювання обертів;
- Швидка заміна щіток: Так;
- Блокування кнопки включення: Так;
- Заливка якоря і статора: Так;
- Ергономічний дизайн: Так;
- Вага: 3.1 кг;
- Гарантія, міс: 36.

Комплектація:
- Машина полірувальна Start Pro SCP-1670;
- D-подібна ручка;
- Комплект кріпильних болтів;
- Гумова тарілка;
- Хутряна накладка;
- Додатковий комплект вугільних щіток;
- Інструкція з експлуатації (гарантійний талон).
*Комплектація та технічні характеристики товару можуть змінюватися без попереднього повідомлення у зв'язку з постійним вдосконаленням.
01Відмінні
якості
Всі товари, які ми виставляємо на продаж – в наявності і це їх справжні фотографії.
Ми ретельно перевіряємо кожну кожну позицію перед продажем, а також , додатково, перед відправкою
Ми заповнюємо всі гарантійні талони, у вас точно буде заповнений гарантійний талон.
При оформленні замовлення до 14:00 відправлення в той же день. Завтра ви вже будете працювати своїм інструментом.
Подарунок кожному покупцю

02Як ми
працюємо?
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Start |
| Вага | 3.1 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Максимальна кількість обертів | 3000 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 180 мм |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1670 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | полірувальна |
| Додаткові функції | |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
- Ціна: 3 067,20 ₴





