Тример акумуляторний Start Pro SGT/B-36 Brushless, 7500 об/хв

11 363 ₴
- Немає в наявності
- Код: SP-SGT/B-36
+380 (97) 441-72-86
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Men's Tool
Інтернет-магазин електроінструменту
Всі інструментиТример акумуляторний Start Pro SGT/B-36 Brushless призначений для скошування трави і є прекрасною альтернативою мото - і электрокосам. Може використовуватися в закритих приміщеннях (наприклад, теплицях), або в місцях, де неприпустимий сильний шум. У конструкції використаний безщітковий двигун нового покоління. Розбірна штанга спрощує транспортування інструменту, а жорсткий приводний вал значно збільшує стійкість до механічних навантажень і вібрацій.

Характеристики:
- Бренд: Start;
- Виробник: Китай;
- Напруга, В: 36;
- Ємність, А*год: 4;
- Час роботи, хв: 15-20;
- Число оборотів, об/хв: 7500;
- Штанга: Розбірна;
- Форма ручки: Т-подібна;
- Ріжуча система: Ліска, ніж;
- Діаметр скошування ножем, мм: 255;
- Діаметр скошування волосінню, мм: 300;
- Діаметр волосіні, мм: 1.6;
- Плавний пуск: Так;
- Автоматичне регулювання довжини волосіні: Так;
- Індикатор рівня заряду: Так;
- Низький рівень шуму і вібрацій: Так;
- Ергономічний дизайн ручок: Так;
- Вага: 6 кг;
- Гарантія, міс: 36.
Комплектація:
- Тример акумуляторний Start Pro SGT/B-36 Brushless;
- 3-зубьевый ніж - 1 шт.;
- Котушка - 1 шт.;
- Акумуляторна батарея - 1 шт.;
- Зарядний пристрій;
- Ремінь на одне плече;
- Ключ шестигранний - 2 шт.;
- Ключ свічний;
- Захисний кожух;
- Інструкція з експлуатації (гарантійний талон).
*Комплектація та технічні характеристики товару можуть змінюватися без попереднього повідомлення у зв'язку з постійним вдосконаленням.
01Відмінні
якості
Всі товари, які ми виставляємо на продаж – в наявності і це їх справжні фотографії.
Ми ретельно перевіряємо кожну кожну позицію перед продажем, а також , додатково, перед відправкою
Ми заповнюємо всі гарантионные талони, у вас точно буде заповнений гарантионный талон.
При оформленні замовлення до 14:00 відправлення в той же день. Завтра ви вже будете працювати своїм інструментом.
Подарунок кожному покупцю

02Як ми
працюємо?
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Start |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Максимальна кількість обертів | 7500 об/хв |
| Живлення | Акумулятор |
| Ріжучий елемент | Волосінь і ніж |
| Стан | Новий |
| Тип | Тример |
| Ширина скошування ліски | 300 мм |
| Ширина скошування ножа | 255 мм |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 6 кг |
- Ціна: 11 363 ₴
