Насос ручний плунжерний для перекачування масла з бочки LEX TC32 21 л/хв

478 ₴
- Немає в наявності
- Код: ST-TS32
Men's Tool
Інтернет-магазин електроінструменту
Всі інструментиНасос ручний плунжерний для перекачування масла з бочки LEX TC32
Насос ручний плунжерний для перекачування масла з бочки (21 л/хв) LEX TC32 - призначений для перекачування масла і палива. Також може використовуватися для заправки техніки паливом. простий і зручний для використання там, де немає можливості використовувати електричний насос. Конструкція насоса дозволяє прикладати мінімальні зусилля при використанні. Всі ущільнювачі виготовлені з маслобензостійкої гуми, а поршень - литий, цинковий. Насос має телескопічну напірну трубу з двома різними різьбами для кріплення, що дозволяє використовувати його з бочками від 50 до 205 літрів. Продуктивність насоса 21 л/хв.
Дозволені рідини: рідини на основі нафти, мазут топковий, моторні масла, дизельне паливо.
Заборонені рідини: бензин, авіаційний гас, матеріали на основі води, антифриз, розчинники, кислоти.
- Ідеальний для ручного скачування трансмісійних, моторних масел і маслянистих рідин низької та середньої в'язкості з бочок
- Міцний і довговічний металевий корпус
- Всі ущільнювачі і сальники насоса виготовлені з якісної нітрильної гуми, а поршень і всмоктувальний клапан - із сталі
- Підходить для будь-яких бочок об'ємом від 50 до 205 літрів
- Дві різьблення для кріплення

Характеристики:
- Продуктивність - 18 л/хв
- Діаметр напірної труби - 19 мм
- Діаметр всмоктувальної труби 32 мм
- Маса - 2.2 кг
- Висота - 1370 мм

- Насос ручний LEX TC32
- Інструкція по експлуатації;
- Картонна коробка.
*Комплектація та технічні характеристики товару можуть змінюватися без попереднього повідомлення у зв'язку з постійним вдосконаленням.
01Відмінні
якості

02Как мы
работаем?
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEX |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 2.2 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діаметр занурювальної частині насоса | 32 мм |
| Максимальна висота огорожі | 1370 мм |
| Продуктивність | 18 літр/хв |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1370 мм |
- Ціна: 478 ₴







