Приставна драбина алюмінієва 8 ступенів INTERTOOL LT-0108 mst mst

Ціну уточнюйте
- Немає в наявності
- Код: IT-LT-0108
+380 (97) 441-72-86
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Men's Tool
Інтернет-магазин електроінструменту
Всі інструментиДрабина алюмінієва INTERTOOL LT-0108
Сходи приставні LT-0108 ТМ INTERTOOL виготовлена з високоякісного екструдованого алюмінієвого профілю і відповідає європейському стандарту EN131. Вага – 3,5 кг, висота – 2270 мм
Оснащена 8 нековзними рифленими ступенями шириною 280 мм. Змінні пластикові вставки в основі стійок запобігають ковзанню по опорній поверхні. Незамінна річ на дачі, а так само при проведенні будівельних, монтажних робіт.
Характеристики:
- Тип приставна
- Висота 2270 мм
- Ширина сходів 380 мм
- Кількість ступенів 8 од.
- Ширина щаблі 280 мм
- Максимальне навантаження 150 кг
- Вага 3,500 кг
- Обсяг 0,053400 куб. м

Особливості:
- Суцільнотягнутий екструдований профіль;
- Нековзні рифлені щаблі;
- Нековзні башмаки;
- Легка вага;
*Комплектація та технічні характеристики товару можуть змінюватися без попереднього повідомлення у зв'язку з постійним вдосконаленням.
01Відмінні
якості
Всі товари, які ми виставляємо на продаж – в наявності і це їх справжні фотографії.
Ми ретельно перевіряємо кожну кожну позицію перед продажем, а також , додатково, перед відправкою
Ми заповнюємо всі гарантионные талони, у вас точно буде заповнений гарантионный талон.
При оформленні замовлення до 14:00 відправлення в той же день. Завтра ви вже будете працювати своїм інструментом.
Подарунок кожному покупцю

02Як ми
працюємо?
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Вага | 3.5 кг |
| Максимальне навантаження | 150 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 2270 мм |
| Кількість ступенів | 8 |
| Обсяг | 0.0534 куб. м |
| Тип | приставна |
| Ширина сходів | 380 мм |
| Ширина щаблі | 280 мм |
- Ціна: Ціну уточнюйте
