Дриль-шуруповерт акумуляторна c безщітковим двигуном Li-Ion 18В INTERTOOL WT-0331 mst mst

4 418 ₴
- Немає в наявності
- Код: IT-WT-0331
Men's Tool
Інтернет-магазин електроінструменту
Всі інструментиШуруповерт акумуляторний INTERTOOL WT-0331
Шуруповерт INTERTOOL WT-0331 призначений для різнопланових завдань, основні - це закручування і відкручування кріплень під час ремонтних робіт. Свердлить отвори в дереві, металі, кераміці і синтетичних матеріалах.
Головна особливість цього акумуляторного шуруповерта – це сучасний, потужний і високоефективний безщітковий двигун. Завдяки відсутності колектора, двигун має ККД наближений до 90%, немає механічних втрат, зносу, а також іскріння! Це дає можливість працювати шуруповертом в умовах високої вологості і в сильно запилених приміщеннях.
Високошвидкісне свердління металу (макс. 13 мм) і дерева (макс. 40 мм) відбувається завдяки міцному, довговічному 2-х швидкісний редуктор і потужному бесщеточному двигун з високим крутним моментом.
21-позиційна муфта гарантує точне загвинчування з максимальним моментом затягування - 50 Нм. Електронний курок регулює оберти двигуна в залежності від сили натискання.
Висока продуктивність, тривалий термін служби, великий ресурс роботи і відсутність зносу рухомих частин – усе це дозволяє забути про обов'язковому технічному обслуговуванні інструменту.
Шуруповерт лежить в руці як влите – прогумована рукоятка з широким курком і зручний перемикач реверсу біля вказівного пальця, дозволяє легко і зручно їм працювати.
Безщітковий шуруповерт поставляється в міцному кейсі з металевими замками, з габаритами 340*350 мм. В комплекті два Li-Ion акумулятор і зарядний пристрій до них. Ви зможете працювати безперервно, зарядка акумулятора всього 1 годину!
- Безщітковий двигун - більше потужності і тривалої роботи
- Міцний металевий швидкозажимний патрон 13 мм
- Вбудована яскрава LED підсвічування робочої області
- Електронне регулювання швидкості обертання
- Швидка зупинка
- Швидка зарядка акумулятора – 1 год.
- Металевий зажим для кріплення на ремінь шуруповерта
- Вага шуруповерта з акумулятором - 1.5 кг

Характеристики:
- Крутний момент на 50 Нм
- Наявність реверсу так
- Кількість швидкостей 2
- Регулятор моменту 21+1 LED-підсвічування так
- Безщітковий двигун
- Акумулятор Li-Ion
- Максимальний діаметр свердління сталь: 13 мм; дерево: 40 мм
- Гарантія 3 роки
- Швидкість обертання 0-400/0-1500 об/хв
- Напруга 18 В
- Патрон 1.5-13 мм
- Ємність акумулятора 1.5 Ач
- Вага 3,900 кг
- Обсяг 0,014785 куб. м

- Шуруповерт - 1 шт.
- Акумулятор - 2 шт.
- Зарядний пристрій - 1 шт.
- Скоба кріплення на пояс - 1 шт.
- Кейс-1 шт.
- Інструкція з експлуатації - 1 шт.
- Гарантійний талон - 1 шт.
*Комплектація та технічні характеристики товару можуть змінюватися без попереднього повідомлення у зв'язку з постійним вдосконаленням.
01Відмінні
якості
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.9 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| LED-підсвічування | Так |
| Акумулятор | Li-Ion |
| Гарантія | 3 |
| Ємність акумулятору | 1.5 |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Крутний момент | 50 Нм |
| Максимальний діаметр свердління | сталь: 13 мм; дерево: 40 мм |
| Наявність реверсу | Так |
| Напруга | 18 В |
| Обсяг | 0.014785 куб. м |
| Особливості | Безщітковий двигун |
| Регулятор моменту | 21+1 |
- Ціна: 4 418 ₴









