Плоскогубці INTERTOOL NT-0312 mst mst

146 ₴
- Немає в наявності
- Код: IT-NT-0312
+380 (97) 441-72-86
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Плоскогубці INTERTOOL NT-0312
Виробник: Intertool; Тип: плоскогубцы диэлектрические; Вага: 0.3кг
Дополнительные характеристики. Объем: 0.000776; Длина: 160; Материал изготовления: хром-ванадиевая сталь; Покрытие: pearl nickel; Твердость по шкале Роквелла: 55 HRC; Тип стали: C55; Максимальное напряжение: 1000 В
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Вага | 0.3 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 160 мм |
| Максимальна напруга | 1000 В |
| Матеріал виготовлення | хром-ванадієва сталь |
| Обсяг | 0.000776 куб. м |
| Покриття | pearl nickel |
| Твердість за шкалою Роквелла | 55 HRC |
| Тип | плоскогубці діелектричні |
| Тип сталі | C55 |
- Ціна: 146 ₴


