Оптичний нівелір INTERTOOL МТ-3010 mst mst

Ціну уточнюйте
- Немає в наявності
- Код: IT-MT-3010
+380 (97) 441-72-86
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Men's Tool
Інтернет-магазин електроінструменту
Всі інструментиОптичний нівелір INTERTOOL МТ-3010
Оптичний нівелір INTERTOOL МТ-3010 призначений для вимірювання перепадів висоти місцевості відносно умовного рівня вимірювальної сітки. Володіючи 34мм об'єктивом, нівелір дає можливість, вимірювати перепади висоти на ділянках землі довжиною від 0,5 м.
Оптичний нівелір INTERTOOL МТ-3010 має 20-ти кратний статичний зум (збільшення), поле огляду становить 20 градусів, крім того компенсатор діапазон нівелювання, що володіє показником у +-15 градусів забезпечить максимально точні і комфортні вимірювання.

Характеристики:
- Компенсатор діапазон нівелювання ± 15 '
- Постійний доданок 0
- Коефіцієнт множення 100
- Мінімальний вимірюваний ділянка 0.5 м
- Поле зору 1°20'
- Збільшення 20-кратне
- Зображення вертикальне
- Точність по висоті при окремому вимірі 2.5 мм
- Діаметр об'єктиву 34 мм
- Гарантія 12 міс.
- Вага 2,125 кг
- Обсяг 0,013017 куб. м

Комплектація:
- оптичний нівелір INTERTOOL МТ-3010;
- пластиковий чемодан для зручності транспортування;
- шестигранний ключ з металевим стрижнем;
- інструкція.
*Комплектація та технічні характеристики товару можуть змінюватися без попереднього повідомлення у зв'язку з постійним вдосконаленням.
01Відмінні
якості
Всі товари, які ми виставляємо на продаж – в наявності і це їх справжні фотографії.
Ми ретельно перевіряємо кожну кожну позицію перед продажем, а також , додатково, перед відправкою
Ми заповнюємо всі гарантионные талони, у вас точно буде заповнений гарантионный талон.
При оформленні замовлення до 14:00 відправлення в той же день. Завтра ви вже будете працювати своїм інструментом.
Подарунок кожному покупцю

02Як ми
працюємо?
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Вага | 2.125 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 |
| Діаметр об'єктива | 34 мм |
| Зображення | вертикальне |
| Компенсатор діапазон нівелювання | ± 15 ' |
| Комплектація | пластиковий чемодан з ручкою для перенесення; оптичний нівелір; шестигранний ключ; інструкція |
| Коефіцієнт множення | 100 |
| Мінімальний вимірюваний ділянку | 0.5 м |
| Обсяг | 0.013017 куб. м |
| Поле зору | 1°20' |
| Постійний доданок | 0 |
| Точність по висоті при окремому вимірі | 2.5 мм |
| Збільшення | 20-кратне |
- Ціна: Ціну уточнюйте







