Стрем'янка алюмінієва двостороння 5 ступенів, висота 1100мм INTERTOOL LT-1105 mst mst

2 433 ₴
- Немає в наявності
- Код: IT-LT-1105
Драбина - зручна річ в побуті і незамінна на виробництві. З її допомогою легко дістати до самих верхніх полиць шаф, карнизів, люстр та інше. Просто необхідна в саду і в складних ситуаціях під час ремонту. В безліч разів надійніше, ніж табурет і в 1000 разів міцніше двох стільців, поставлених один на одного.
Дві робочі боку драбини дозволяють підніматися одночасно двом особам. Зручно в тих випадках, коли потрібен доступ до робочої зони з різних сторін.
Стрем'янка виготовлена з міцного, не іржавіючого алюмінієвого профілю. Відповідає європейському стандарту EN131 і витримує навантаження до 150 кг. Профільовані, широкі (8 см) ступені не дозволять ковзати нозі. Гарантують безпечний підйом і зручне положення під час роботи.
Ступені кріпляться до профілю численними заклепочными сполуками. Протиковзкі опорні наконечники міцно зчіплюються з поверхнею підлоги. Драбина стоїть стійко і Ви більше не боїтеся впасти.Надійні шарніри і стяжні профілі безпеки з боків, захищають Вас від непередбаченого складання і розкладання драбини.
Верхня широка щабель, довжиною 34,5 см, шириною 16,5 см забезпечить максимум комфорту і комфорту на висоті.
У складеному вигляді стрем'янка займає небагато місця - 118х16,5 див. Поміститься навіть у малих міських квартирах: на балконі, в коморі або навіть під ліжком.
Особливості:
- Міцний алюмінієвий прямокутний профіль;
- Двостороння стрем'янка з двома запобіжниками з алюмінію;
- Рифлені сходинки для безпечної роботи;
- Протиковзкі опорні наконечники для стійкості.
Працюйте стійко і з комфортом, навіть на висоті!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Вага | 3.72 кг |
| Максимальне навантаження | 150 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота в робочому стані | 1100 мм |
| Висота в складеному вигляді | 1180 мм |
| Кількість ступенів | 5 |
| Матеріал виготовлення | Алюміній |
| Обсяг | 0.077408 куб. м |
| Тип | двостороння стрем'янка |
| Ширина драбини біля основи | 460 мм |
- Ціна: 2 433 ₴






