Газонокосарка бензинова Intertool LM-6050, 4500Вт, 6.0 л. с., ширина захвату 508 мм, скіс 30-80 мм mst mst

Ціну уточнюйте
- Немає в наявності
- Код: IT-LM-6050
+380 (97) 441-72-86
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Men's Tool
Інтернет-магазин електроінструменту
Всі інструментиГазонокосарка бензинова Intertool LM-6050 призначена для стрижки трави та газонів у дачних ділянках, парках, скверах і т. д.

Характеристики:
- Виробник: Intertool;
- Країна виробник: Тайвань;
- Потужність, л. с.: 6.0;
- Потужність, Вт.: 4500;
- Об'єм двигуна, куб. см: 173;
- Ширина захоплення, мм: 508;
- Висота зрізу, мм: 30 - 80;
- Обсяг паливного бака, л: 1.5;
- Обсяг масляного бака, л: 0.6;
- Ємність травозбірника, л: 60;
- Тип двигуна: Бензиновий, 4-тактний;
- Тип приводу: Самохідна;
- Тип запуску: Ручний витяжної стартер;
- Матеріал корпусу: Метал;
- Вес, кг: 38.45;
- Гарантия, мес: 36.
Комплектация:
- Газонокосилка бензиновая Intertool LM-6050;
- Инструкция по эксплуатации;
- Гарантийный талон.
Смотрите другие модели газонокосилок
*Комплектация и технические характеристики товара могут меняться без предварительного уведомления в связи с постоянным совершенствованием.
01Отличительные
качества
Все товары, которые мы выставляем на продажу – в наличии и это их настоящие фотографии.
Мы тщательно проверяем каждую каждую позицию перед продажей, а так же , дополнительно, перед отправкой
Мы заполняем все гарантионные талоны, у вас точно будет заполненный гарантионный талон.
При оформлении заказа до 14:00 отправка в тот же день. Завтра вы уже будете работать своим инструментом.
Подарок каждому покупателю

02Как мы
работаем?
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Країна виробник | Тайвань |
| Висота скошування | 80 мм |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Кількість коліс | 4 шт. |
| Максимальна ширина скошування | 508 мм |
| Об'єм травозбірника | 60 л |
| Стан | Новий |
| Тип | Газонокосарка |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 38.45 кг |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Потужність двигуна | 6 к. с. |
| Об'єм двигуна | 173 куб. см |
| Об'єм масляного бака | 0.6 л |
| Об'єм паливного бака | 1.5 л |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Обсяг | 0.23655 куб. м |
| Тип двигуна | бензиновий, 4-х тактний |
| Тип запуску | ручний витяжної стартер |
| Тип приводу | самохідна |
- Ціна: Ціну уточнюйте









