Газонокосарка бензинова Intertool LM-4546, 3400Вт, 4.5 л. с., ширина захвату 460 мм, скіс 25-75 мм mst mst

Ціну уточнюйте
- Немає в наявності
- Код: IT-LM-4546
+380 (97) 441-72-86
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Men's Tool
Інтернет-магазин електроінструменту
Всі інструментиГазонокосарка бензинова Intertool LM-4546 призначена для стрижки трави та газонів у дачних ділянках, парках, скверах і т. д.

Характеристики:
- Виробник: Intertool;
- Країна виробник: Тайвань;
- Потужність, л. с.: 4.5;
- Потужність, Вт.: 3400;
- Об'єм двигуна, куб. см: 135;
- Ширина захоплення, мм: 460;
- Висота зрізу, мм: 25 - 75;
- Обсяг паливного бака, л: 1.5;
- Ємність травозбірника, л: 60;
- Тип двигуна: Бензиновий, 4-тактний;
- Тип приводу: Самохідна;
- Тип запуску: Ручний витяжної стартер;
- Матеріал корпусу: Метал;
- Вага, кг: 36;
- Гарантія, міс: 12.
Комплектація:
- Газонокосарка бензинова Intertool LM-4546;
- Інструкція по експлуатації;
- Гарантійний талон.
Дивіться інші моделі газонокосарок
*Комплектація та технічні характеристики товару можуть змінюватися без попереднього повідомлення у зв'язку з постійним вдосконаленням.
01Відмінні
якості
Всі товари, які ми виставляємо на продаж – в наявності і це їх справжні фотографії.
Ми ретельно перевіряємо кожну кожну позицію перед продажем, а також , додатково, перед відправкою
Ми заповнюємо всі гарантионные талони, у вас точно буде заповнений гарантионный талон.
При оформлении заказа до 14:00 отправка в тот же день. Завтра вы уже будете работать своим инструментом.
Подарок каждому покупателю

02Как мы
работаем?
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Країна виробник | Тайвань |
| Висота скошування | 75 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна ширина скошування | 460 мм |
| Стан | Новий |
| Тип | Газонокосарка |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 36 кг |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Потужність двигуна | 4.5 к. с. |
| Об'єм двигуна | 135 куб. см |
| Об'єм паливного бака | 1.5 л |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність травозбірника | 60 л |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Обсяг | 0.1771 куб. м |
| Тип двигуна | бензиновий, 4-тактний |
| Тип запуску | ручний витяжної стартер |
| Тип приводу | самохідна |
- Ціна: Ціну уточнюйте









