Ножиці для стрижки кущів Intertool FT-1101, з лезами 185 мм mst mst

377,89 ₴
- Немає в наявності
- Код: IT-FT-1101
+380 (97) 441-72-86
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Men's Tool
Інтернет-магазин електроінструменту
Всі інструментиСадові ножиці для стрижки кущів Intertool FT-1101відмінно підходять для формування живоплоту, а також для обрізки гілок кущів і дерев.
Особливості:
- Сталеві гострі леза з заводської заточуванням легко справляються з обрізанням живоплоту і зелених насаджень в саду.
- Регулювання відстані між ріжучими крайками дозволяє здійснювати рівний і акуратний рез.
- Легка і компактна конструкція забезпечує комфортну роботу навіть при тривалій роботі, при формуванні фігур, а також обрізанні нижніх і внутрішніх гілок.
- Гумові накладки на рукоятках не дають вислизати ножиць з рук, а наявність демпфера зменшує силу удару в момент різання.

Характеристики:
- Бренд: Intertool;
- Виробник: Тайвань;
- Матеріал: Сталь;
- Довжина леза, мм: 185;
- Загальна довжина, мм: 565;
- Тип: Для стрижки кущів;
- Регулювання зазору між лезами: Так;
- Вага, кг: 0.80.
*Комплектація та технічні характеристики товару можуть змінюватися без попереднього повідомлення у зв'язку з постійним вдосконаленням.
01Відмінні
якості
Всі товари, які ми виставляємо на продаж – в наявності і це їх справжні фотографії.
Ми ретельно перевіряємо кожну кожну позицію перед продажем, а також , додатково, перед відправкою
Ми заповнюємо всі гарантионные талони, у вас точно буде заповнений гарантионный талон.
При оформленні замовлення до 14:00 відправлення в той же день. Завтра ви вже будете працювати своїм інструментом.
Подарунок кожному покупцю

02Як ми
працюємо?
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Країна виробник | Тайвань |
| Вага | 0.8 кг |
| Довжина леза | 185 мм |
| Загальна довжина | 565 мм |
| Стан | Новий |
| Тип інструменту | Садові ножиці |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал виготовлення | Сталь |
| Обсяг | 0.001914 куб. м |
| Особливості | Регулювання зазору між лезами |
| Тип | для стрижки кущів |
- Ціна: 377,89 ₴
