Секатор садовий c наковаленкою Intertool FT-1009, 185 мм mst mst

Ціну уточнюйте
- Немає в наявності
- Код: IT-FT-1009
+380 (97) 441-72-86
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
<
Men's Tool
Всі інструменти
01Відмінні
02Як ми
Men's Tool
Інтернет-магазин електроінструменту
Всі інструментиСекатор садовий c наковаленкою Intertool FT-1009 – це професійний інструмент для догляду за садом. Призначений для обрізання старих і сухих гілок дерев, чагарників. Основу даного секатора становить лезо з прецизійним заточуванням.

Характеристики:
- Бренд: Intertool;
- Виробник: Тайвань;
- Матеріал ручок: Комбінований пластик з термопластичної гумою;
- Матеріал леза: Сталь SK5;
- Загальна довжина, мм: 185;
- Застосування: Для гілок діаметром 12 мм;
- Вага, кг: 0.182.
*Комплектація та технічні характеристики товару можуть змінюватися без попереднього повідомлення у зв'язку з постійним вдосконаленням.
01Відмінні
якості
Всі товари, які ми виставляємо на продаж – в наявності і це їх справжні фотографії.
Ми ретельно перевіряємо кожну кожну позицію перед продажем, а також , додатково, перед відправкою
Ми заповнюємо всі гарантионные талони, у вас точно буде заповнений гарантионный талон.
При оформленні замовлення до 14:00 відправлення в той же день. Завтра ви вже будете працювати своїм інструментом.
Подарунок кожному покупцю

02Як ми
працюємо?
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Країна виробник | Тайвань |
| Вага | 0.182 кг |
| Загальна довжина | 185 мм |
| Стан | Новий |
| Тип інструменту | Садові секатори |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал рукоятки | комбінований пластик з термопластичної гумою |
| Обсяг | 0.000374 куб. м |
| Застосування | для гілок діаметром 12 мм |
- Ціна: Ціну уточнюйте




