Пила торцювальна, 1800 Вт, 5500 об/хв, кут 0-45°, диск 255мм. INTERTOOL DT-0625 mst mst

Ціну уточнюйте
- Немає в наявності
- Код: IT-DT-0625
+380 (97) 441-72-86
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Men's Tool
Інтернет-магазин електроінструменту
Всі інструментиПила торцювальна INTERTOOL DT-0625
Торцювальна пила DT-0625 використовується для різання деталей з дерева, пластику або алюмінію, стане корисним інструментом як у виробничому цеху, так і в арсеналі домашнього майстра.

Характеристики:
- Довжина пропилу 295 мм
- Комплектація затискна струбцина пилозбірник диск, 40 зубів ключ для обслуговування
- Максимальна глибина пропилу 81.2 мм
- Діаметр диска 255 мм
- Діаметр посадочного отвору 30 мм
- Швидкість обертання 5500 об/хв
- Кут повороту жолоба від -50 до + 50 °С
- Кут нахилу від 0 до 45 °С
- Потужність 1800 Вт
- Вага 17,000 кг
- Обсяг 0,166320 куб. м

Особливості:
- Потужний двигун: 1800 Вт
- Можливість протяжки різального елемента (180 мм)
- Литий алюмінієвий стіл для заготовок
- Лазерний покажчик лінії різу
- Знімні подовжувачі столу
- Фіксаційна струбцина
- Збірник для пилу
*Комплектація та технічні характеристики товару можуть змінюватися без попереднього повідомлення у зв'язку з постійним вдосконаленням.
01Відмінні
якості
Всі товари, які ми виставляємо на продаж – в наявності і це їх справжні фотографії.
Ми ретельно перевіряємо кожну кожну позицію перед продажем, а також , додатково, перед відправкою
Ми заповнюємо всі гарантионные талони, у вас точно буде заповнений гарантионный талон.
При оформленні замовлення до 14:00 відправлення в той же день. Завтра ви вже будете працювати своїм інструментом.
Подарунок кожному покупцю

02Як ми
працюємо?
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Діаметр посадкового отвору | 30 мм |
| Максимальна глибина пропілу | 81.2 мм |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 17 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр диска | 255 мм |
| Довжина пропилу | 295 мм |
| Комплектація | затискна струбцина<br>пилозбірник<br> диск, 40 зубів<br>ключ для обслуговування |
| Потужність | 1800 |
| Обсяг | 0.16632 куб. м |
| Швидкість обертання | 5500 об/хв |
| Кут нахилу | від 0 до 45 |
- Ціна: Ціну уточнюйте









