Пилосос будівельний 30 л., корпус з нерж. стали, 1400 Вт. INTERTOOL DT-1030 mst mst

4 549 ₴
- Немає в наявності
- Код: IT-DT-1030
Men's Tool
Інтернет-магазин електроінструменту
Всі інструментиПилосос будівельний INTERTOOL DT-1030
Пилосос промисловий DT-1030 є чудовим вибором для людей, що віддають перевагу високій якості і доступній ціні. Ця модель розроблена для великих приміщень і в першу чергу призначена для збирання відходів, які виникають під час будівельних робіт.
Може використовуватися в домашніх умовах, готелях, а також в промислових цілях. Апарат застосовується для сухого та вологого прибирання. Для більшої зручності спільної роботи з електроінструментами, на пилососі передбачена розетка 220 Вольт, з допомогою якої можна живити інструмент.
Живиться пилосос від стандартної побутової розетки. Має двигун потужністю 1400 Ватт, який легко справляється з поставленими перед ним завданнями. Корпус пилососа виготовлений з нержавіючої сталі. Пилосос оснащений баком для збору сміття, об'ємом 30 літрів, що є оптимальною місткістю для інструментів цього класу.
Сміттєзбірними шланг має довжину 1.5 метри і діаметр 35 мм Для зручності користування і більшої мобільності інструмент оснащений 4-метровим мережевим шнуром. Таким чином, пилосос легко пересувати по приміщенню, не прив'язуючись до місця біля розетки. У комплектацію входять: багаторазовий спонж-фільтр і фільтр-пакет, так що модель можна використовувати відразу після покупки.
- Прогресивний ергономічний дизайн;
- Підходить для сухого та вологого прибирання;
- Висока продуктивність;
- Оптимальна ємність контейнера;
- Синхронний запуск з електроінструментом;
- Функція видування;
- Багаторазовий спонж-фільтр і фільтр-пакет в комплекті.

- Застосування для сухого та вологого прибирання
- Довжина мережевого шнура 4 м
- Об'єм резервуара 30 л
- Діаметр шланга 35 мм
- Довжина шланга 1.5 м
- Споживана потужність 1400 Вт
- Напруга живлення 230 В
- Гарантія 12 міс.
- Робоче розрідження 15 кПа
- Вага 8,050 кг
- Обсяг 0,092069 куб. м

- Телескопічна труба;
- Гнучкий шланг;
- Замок;
- Вимикач;
- Роликові колеса;
- Ручка;
- Корпус;
- Щітка для підлоги.
*Комплектація та технічні характеристики товару можуть змінюватися без попереднього повідомлення у зв'язку з постійним вдосконаленням.
01Відмінні
якості
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Споживана потужність | 1400 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 8.05 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 4 м |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 |
| Діаметр шланга (") | 35 |
| Довжина шланга | 1.5 м |
| Інше | макс. потужність підключається електроінструменту до 1000 Вт |
| Напруга живлення | 230 В |
| Обсяг | 0.092069 куб. м |
| Об'єм резервуара | 30 л |
| Застосування | для сухого та вологого прибирання |
| Робоче розрідження | 15 кПа |
- Ціна: 4 549 ₴









