Дриль-шуруповерт INTERTOOL WT-0104 mst mst

1 467,09 ₴
- Немає в наявності
- Код: IT-WT-0104
Мережевий шуруповерт INTERTOOL WT-0104 призначений для швидкого і ефективного закручування і відкручування шурупів, гвинтів, саморізів, конфірматів, дюбелів, болтів тощо, з крутним моментом до 20 Нм. Стане відмінним помічником майстра у вирішенні будь-яких побутових завдань, а також професіоналу в майстерні.
Головна особливість цього мережного шуруповерта – висока якість комплектуючих, завдяки чому в рази збільшений термін експлуатації інструменту.
Дриль-шуруповерт, потужність 420 Вт, розвиває швидкість до 1800 об/хв, тим самим легко проробляє отвору в деревині – діаметром до 25 мм, в сталі діаметром до 10 мм Двошвидкісний редуктор дозволяє вибирати між низькими і високими оборотами. Також для зручності і збільшення терміну служби інструменту, на кнопці «Пуск» встановлено електронний регулятор оборотів.
Вибрати потрібне зусилля і зберегти матеріал цілим допоможе «регулятор крутного моменту», у шуруповерти всього 20 положень плюс режим свердління. З допомогою швидкозатискного патрона ви легко зможете змінювати свердла і насадки діаметром від 0,8 до 10 мм.
Встановлений реверс дозволяє ефективно викручувати кріплення і застряглі в матеріалі свердла, біти, насадки. Кнопка реверсу розташована над кнопкою включення, що дуже зручно і не заважає під час роботи.
Ергономічна рукоятка викрутки щільно сидить в руці і не вислизає навіть в жарку погоду, завдяки гумовим накладок.
Особливості:
- Надійний, потужний і зручний в роботі
- Двошвидкісний редуктор з плавним регулюванням швидкості
- Швидкозатискний патрон
- Підсвічування робочої зони
Комплектація
Дриль-шуруповерт
Щітки запасні
Інструкція з експлуатації
Гарантійний талон
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.7 кг |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 420 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 3 |
| Крутний момент | 20 Нм |
| Максимальний діаметр свердління | дерево 25 мм; сталь: 10 мм |
| Наявність реверсу | Так |
| Напруга живлення | 230 В |
| Обсяг | 0.005198 куб. м |
- Ціна: 1 467,09 ₴









