Драбина алюмінієва 3-х секційна універсальна розкладна INTERTOOL LT-0310 mst mst

7 508 ₴
- Немає в наявності
- Код: IT-LT-0310
Men's Tool
Інтернет-магазин електроінструменту
Всі інструментиДрабина алюмінієва INTERTOOL LT-0310
Універсальна алюмінієва 3-х секційна розкладні сходи LT-0310 ТМ INTERTOOL незамінна як в будівництві так і в побуті. Сходи LT-0310 виготовлена з високоякісного екструдованого алюмінієвого профілю, відповідає європейському стандарту EN131.
Вага сходи без упаковки 14,2 кг, витримує навантаження до 150 кг. Кожна з 3-х секцій оснащена 10 рифленими ступенями шириною 280 мм. Висота в розкладеному вигляді 6487 мм, в складеному 2837 мм.
Протиковзкі опорні заглушки забезпечують надійне зчеплення з опорною поверхнею, що перешкоджають ковзанню. Може використовуватись як приставна, висувна драбина та свободностоящая драбина. Атмосферостійкі стрічки запобігають мимовільне розсування боковин.

Характеристики:
- Тип 3-х секційна розкладне
- Висота 6487 мм
- Висота в складеному вигляді 2837 мм
- Ширина сходів 836 мм
- Кількість ступенів 10 од.
- Ширина щаблі 280 мм
- Максимальне навантаження 150 кг
- Вага 14,500 кг
- Обсяг 0,212440 куб. м

- Можливість використання в якості драбини і приставної драбини;
- Надійні замки і ремені безпеки;
- Нековзні рифлені щаблі;
- Нековзні башмаки;
- Невелика вага;
*Комплектація та технічні характеристики товару можуть змінюватися без попереднього повідомлення у зв'язку з постійним вдосконаленням.
01Відмінні
якості

02Как мы
работаем?
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Вага | 14.5 кг |
| Максимальне навантаження | 150 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 6766 мм |
| Висота в складеному вигляді | 2846 мм |
| Кількість ступенів | 10 |
| Обсяг | 0.21244 куб. м |
| Тип | 3-х секційна розкладне |
| Ширина сходів | 836 мм |
| Ширина щаблі | 280 мм |
- Ціна: 7 508 ₴



