Секатор площинний Intertool FT-1000, 200 мм mst mst

114 ₴
- Немає в наявності
- Код: IT-FT-1000
+380 (97) 441-72-86
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Men's Tool
Інтернет-магазин електроінструменту
Всі інструментиСекатор площинний Intertool FT-1000 оснащений пружинним механізмом, відкривається без додаткових зусиль з боку оператора. Ріже моментально, в один натиск.
Особливості:
- Чистий, акуратний рез, не травмує рослини;
- Легкий і компактний;
- Швидка, зручна заточка.

Характеристики:
- Бренд: Intertool;
- Виробник: Тайвань;
- Матеріал ручок: Пластикові з гумовими накладками;
- Матеріал леза: Сталь;
- Довжина леза, мм: 55;
- Загальна довжина, мм: 195;
- Застосування: Для гілок діаметром до 10 мм;
- Тип: Площинний секатор;
- Вага, кг: 0.106.
*Комплектація та технічні характеристики товару можуть змінюватися без попереднього повідомлення у зв'язку з постійним вдосконаленням.
01Відмінні
якості
Всі товари, які ми виставляємо на продаж – в наявності і це їх справжні фотографії.
Ми ретельно перевіряємо кожну кожну позицію перед продажем, а також , додатково, перед відправкою
Ми заповнюємо всі гарантионные талони, у вас точно буде заповнений гарантионный талон.
При оформленні замовлення до 14:00 відправлення в той же день. Завтра ви вже будете працювати своїм інструментом.
Подарунок кожному покупцю

02Як ми
працюємо?
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Країна виробник | Тайвань |
| Вага | 0.106 кг |
| Довжина леза | 55 мм |
| Загальна довжина | 195 мм |
| Стан | Новий |
| Тип інструменту | Садові секатори |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал леза | Сталь |
| Матеріал рукояток | пластикові з гумовими накладками |
| Обсяг | 0.00026 куб. м |
| Тип | площинний секатор |
- Ціна: 114 ₴




