Електролобзик 900 Вт, 1000-3000 хід/хв,безключовий патрон, макс. гол. розпилу 120мм, алюмінієва платформа, mst mst

2 938,95 ₴
- Немає в наявності
- Код: IT-WT-0491
Men's Tool
Інтернет-магазин електроінструменту
Всі інструментиЛобзик електричний INTERTOOL WT-0491
Електричний лобзик INTERTOOL WT-0491 ідеально підходить для виконання будівельно-ремонтних робіт, також це необхідний електроінструмент в побуті. Легко розпилює деревину, полімерні матеріали, метал, керамічні плити. Лобзик ручний має високу швидкість руху пилки, до 3000 хід/хв і гарантує високоефективне пиляння дерева товщиною до 120 мм, сталі до 10 мм, м'яких металів до 25 мм. Довжина ходу ріжучого полотна становить 26 мм.
Це лобзик підходить як для домашнього використання, так і для професійних робіт - рез виходить чистим і акуратним, також їм можна виробляти фігурне випилювання з кутом нахилу від 90 до 45⁰.
Регулювання оборотів дозволяє підібрати оптимальний режим обробки різних матеріалів. Регулювання маятникового ходу дає можливість вибрати необхідну швидкість різання. Швидка і легка заміна різальних полотен здійснюється з допомогою безключового патрону SDS-plus. Електролобзик оснащений зручною ручкою з прогумованою ручкою, вона не ковзає в руці і гарантує повний контроль над робочим процесом. Легка алюмінієва платформа не обтяжує лобзик і їм комфортно працювати тривалий час. Також для зручності оператора під час тривалих робіт передбачена кнопка з фіксацією положення включення.
- Легкий і компактний електролобзик, з двигуном 900 Вт
- Регулювання обертів
- Регулювання маятникового ходу
- Безключовий патрон
- Точна настройка кута розпилювання 15⁰, 30⁰, 45⁰, 90⁰
- Фіксатор виключення для тривалих робіт
- Алюмінієва платформа
- LED-підсвічування робочої області
- Захисний прозорий екран

- LED-підсвічування так
- Особливості алюмінієва платформа, безключовий затискач пилки і платформи
- Частота мережі 50 Гц
- Хід пилки 26 мм
- Максимальна глибина пропилу 120 мм
- Напруга живлення 220 В
- Споживана потужність 900 Вт
- Частота ходу 1000-3000 хід/хв
- Кут різу 15/30/45/90 град
- Гарантія 3 роки
- Вага 3,600 кг
- Обсяг 0,006176 куб. м

- Лобзик електричний
- Шестигранний ключ
- Інструкція
- Гарантійний талон
Дивіться інші моделі електричних лобзиків
*Комплектація та технічні характеристики товару можуть змінюватися без попереднього повідомлення у зв'язку з постійним вдосконаленням.
01Відмінні
якості
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Вага | 3.6 кг |
| Споживана потужність | 900 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| LED-підсвічування | Так |
| Гарантія | 3 |
| Максимальна глибина пропилу | сталь: 10 мм; алюміній: 25 мм; дерево 120 мм |
| Напруга живлення | 220 В |
| Обсяг | 0.006176 куб. м |
| Особливості | алюмінієва платформа, безключовий затискач пилки і платформи |
| Хід пилки | 26 мм |
| Частота мережі | 50 |
- Ціна: 2 938,95 ₴









