Драбина алюмінієва 3-х секційна універсальна розкладна INTERTOOL LT-0311 mst mst

8 518 ₴
- Немає в наявності
- Код: IT-LT-0311
Men's Tool
Інтернет-магазин електроінструменту
Всі інструментиДрабина алюмінієва INTERTOOL LT-0311
Універсальна алюмінієва 3-х секційна розкладні сходи INTERTOOL LT-0311 незамінна як в будівництві так і в побуті. Сходи LT-0311 виготовлена з високоякісного екструдованого алюмінієвого профілю, відповідає європейському стандарту EN131.
При вазі 16,9 кг витримує навантаження до 150 кг. Кожна з 3-х секцій оснащена 11 рифленими ступенями шириною 280 мм. Висота в розкладеному вигляді 7327 мм, в складеному 3141 мм. Протиковзкі опорні заглушки забезпечують надійне зчеплення з опорною поверхнею, що перешкоджають ковзанню.
Може використовуватись як приставна, висувна драбина та свободностоящая драбина. Атмосферостійкі стрічки запобігають мимовільне розсування боковин.

Характеристики:
- Тип 3-х секційна розкладне
- Висота 7327 мм
- Висота в складеному вигляді 3141 мм
- Ширина сходів 886 мм
- Кількість ступенів 11 од.
- Ширина щаблі 280 мм
- Максимальне навантаження 150 кг
- Вага 15,910 кг
- Обсяг 0,231691 куб. м

- Можливість використання в якості драбини і приставної драбини;
- Надійні замки і ремені безпеки;
- Нековзні рифлені щаблі;
- Нековзні башмаки;
- Невелика вага;
*Комплектація та технічні характеристики товару можуть змінюватися без попереднього повідомлення у зв'язку з постійним вдосконаленням.
01Відмінні
якості

02Як ми
працюємо?
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Вага | 15.91 кг |
| Максимальне навантаження | 150 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 7327 мм |
| Висота в складеному вигляді | 3141 мм |
| Кількість ступенів | 11 |
| Обсяг | 0.231691 куб. м |
| Тип | 3-х секційна розкладне |
| Ширина сходів | 886 мм |
| Ширина щаблі | 280 мм |
- Ціна: 8 518 ₴



