Драбина алюмінієва 3-х секційна універсальна розкладна INTERTOOL LT-0312 mst mst

10 008 ₴
- Немає в наявності
- Код: IT-LT-0312
Men's Tool
Інтернет-магазин електроінструменту
Всі інструментиДрабина алюмінієва INTERTOOL LT-0312
Універсальна алюмінієва 3-х секційна розкладні сходи LT-0312 ТМ INTERTOOL незамінна як в будівництві так і в побуті. Сходи LT-0312 виготовлена з високоякісного екструдованого алюмінієвого профілю, відповідає європейському стандарту EN131.
При вазі сходи без упаковки 17 кг, витримує навантаження до 150 кг. Кожна з 3-х секцій оснащена 12 рифленими ступенями шириною 280 мм. Висота в розкладеному вигляді 7607 мм, в складеному 3395 мм Протиковзкі опорні заглушки забезпечують надійне зчеплення з опорною поверхнею, що перешкоджають ковзанню.
Може використовуватись як приставна, висувна драбина та свободностоящая драбина. Атмосферостійкі стрічки запобігають мимовільне розсування боковин.

Характеристики:
- Тип 3-х секційна розкладне
- Висота 7607 мм
- Висота в складеному вигляді 3395 мм
- Ширина сходів 926 мм
- Кількість ступенів 12 од.
- Ширина щаблі 280 мм
- Максимальне навантаження 150 кг
- Вага 17,460 кг
- Обсяг 0,252484 куб. м

- Дуже компактна в складеному вигляді, зручна для перевезення;
- Невелика вага;
- Є ручка для перенесення;
- Нековзні рифлені щаблі;
*Комплектація та технічні характеристики товару можуть змінюватися без попереднього повідомлення у зв'язку з постійним вдосконаленням.
01Відмінні
якості

02Як ми
працюємо?
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Вага | 17.46 кг |
| Максимальне навантаження | 150 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 7887 мм |
| Висота в складеному вигляді | 3419 мм |
| Кількість ступенів | 12 |
| Обсяг | 0.252484 куб. м |
| Тип | 3-х секційна розкладне |
| Ширина сходів | 926 мм |
| Ширина щаблі | 280 мм |
- Ціна: 10 008 ₴



