Шуруповерт мережевий Горизонт ED210, швидкозатискний патрон з функцією реверсу

1 160 ₴
- Немає в наявності
- Код: ST-ED 210-гор
+380 (97) 441-72-86
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Men's Tool
Інтернет-магазин електроінструменту
Всі інструментиШуруповерт мережевий Горизонт ED210
Шуруповерт мережевий Горизонт ED210 призначений для широкого спектру робіт у побутових умовах з відмінним поєднанням ціни і якості. Цей інструмент дозволяє швидко закручувати і викручувати елементи кріплення (шурупи, саморізи), а також підходить для свердління в цегляній кладці, бетоні, металі або дереві.
Даний інструмент має компактні розміри, невелика вага і збалансованість конструкції. Для комфортної роботи передбачений швидкозажимний патрон (ключ не потрібне) і функція реверсу.

Характеристики:
- Харчування Мережа 220В
- Режим інструменту безударний
- Тип патрона Швидкозажимний
- Максимальний діаметр патрона 10.0 (мм)
- Кількість ступенів затягування 24
- Максимальний крутний момент 20.0 (H*m)
- Максимальна кількість обертів 800.0 (об/хв)
- Матеріал корпусу редуктора Метал
- Гарантійний термін 12 (міс)
- Споживана потужність 650.0 (Вт)
- Вага 1.48 (кг)
Комплектація:
- Шуруповерт
- Зарядний пристрій
- Акумулятори 2шт
- Паспорт
- Валіза
Дивіться інші моделі жіночих сумочок по ссылке
*Комплектація та технічні характеристики товару можуть змінюватися без попереднього повідомлення у зв'язку з постійним вдосконаленням.
01Відмінні
якості
Всі товари, які ми виставляємо на продаж – в наявності і це їх справжні фотографії.
Ми ретельно перевіряємо кожну кожну позицію перед продажем, а також , додатково, перед відправкою
Ми заповнюємо всі гарантійні талони, у вас точно буде заповнений гарантійний талон.
При оформленні замовлення до 14:00 відправлення в той же день. Завтра ви вже будете працювати своїм інструментом.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Горизонт |
| Країна виробник | Білорусь |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість ступенів затяжки | 24 |
| Максимальна кількість обертів | 800 об/хв |
| Максимальний діаметр патрона | 10 мм |
| Максимальний крутний момент | 20 H*m |
| Матеріал корпусу редуктора | Метал |
| Мінімальний діаметр патрона | 0.8 мм |
| Живлення | Мережа 220В |
| Режим інструменту | безударний |
| Стан | Новий |
| Тип | Шуруповерт |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Додаткові функції | |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.48 кг |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 650 Вт |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
- Ціна: 1 160 ₴
