Глибинний вібратор для бетону ASAKA id 216, 1800 Вт, Булава довжиною 2 м.

2 599 ₴
- Немає в наявності
- Код: ST-43641
+380 (97) 441-72-86
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Men's Tool
Інтернет-магазин електроінструменту
Всі інструментиВібратор глибинний ASAKA id 216
Вібратор для бетону Asaka ASID-216 має компактні габарити і відмінну ергономіку, що дозволяє без проблем керувати ним. Працює вібратор від звичайної побутової розетки, що значно спрощує його підключення. Весь робочий процес відбувається завдяки потужності інструменту в 1800 Вт, що забезпечує хорошу продуктивність виконуваних робіт.

Характеристики:
- Потужність 1800 Вт
- Кількість обертів 4000 об/хв
- Діаметр булави 35 мм
- Довжина гнучкого валу 2 м
- Вага 5,6(кг)

*Комплектація та технічні характеристики товару можуть змінюватися без попереднього повідомлення у зв'язку з постійним вдосконаленням.
01Відмінні
якості
Всі товари, які ми виставляємо на продаж – в наявності і це їх справжні фотографії.
Ми ретельно перевіряємо кожну кожну позицію перед продажем, а також , додатково, перед відправкою
Ми заповнюємо всі гарантионные талони, у вас точно буде заповнений гарантионный талон.
При оформленні замовлення до 14:00 відправлення в той же день. Завтра ви вже будете працювати своїм інструментом.
Подарунок кожному покупцю

02Як ми
працюємо?
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діаметр вібронакінечника | 35 мм |
| Довжина гнучкого валу | 1.5 м |
| Напруга | 220 В |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Стан | Новий |
| Частота обертання | 4000 об/хв |
| Частота струму | 50 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5.6 кг |
| Довжина | 1.5 мм |
- Ціна: 2 599 ₴






