Болгарка ГОРИЗОНТ АТ2122, металевий захисний кожух, D-подібна рукоятка

1 886 ₴
- Немає в наявності
- Код: ST-AТ2122
+380 (97) 441-72-86
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Men's Tool
Інтернет-магазин електроінструменту
Всі інструментиБолгарка ГОРИЗОНТ АТ2122
Кутові шліфувальні машини ГОРИЗОНТ– сучасні, легкі в користуванні і безпечні електроінструменти, що дозволяють виконувати різні види робіт (різання, шліфування, полірування, обробку щітками, використання в стаціонарному режимі та ін). Компактний дизайн дозволяє вести роботи однією рукою, а також працювати у важкодоступних місцях.
- Фіксатор шпинделя
- Металевий захисний кожух
- D-подібна рукоятка (захищає руку оператора)
- Додаткова рукоятка
- М'яка накладка на рукоятці.

Характеристики:
- Виробник: Горизонт
- Тип: Болгарка (кутова шліфмашина)
- Живлення: Мережа 220V
- Споживана потужність: 1850Вт
- Кількість оборотів: 8000об/хв
- Діаметр диску: 180
- Різьба шпинделя: М14
- Посадковий діаметр кола: 22мм
- ГАРАНТІЯ: 1 рік

Комплектація:
- Захисний кожух
- Ключ для заміни диска
- Щітки 2 шт.
- Рукоятка
Дивіться інші моделі по посиланню
*Комплектація та технічні характеристики товару можуть змінюватися без попереднього повідомлення у зв'язку з постійним вдосконаленням.
01Отличительные
качества
Все товары, которые мы выставляем на продажу – в наличии и это их настоящие фотографии.
Мы тщательно проверяем каждую каждую позицию перед продажей, а так же , дополнительно, перед отправкой
Мы заполняем все гарантионные талоны, у вас точно будет заполненный гарантионный талон.
При оформлении заказа до 14:00 отправка в тот же день. Завтра вы уже будете работать своим инструментом.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Горизонт |
| Країна виробник | Білорусь |
| Вага | 3.5 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна кількість обертів | 6000 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 180 мм |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип паркетошліфувальної машини | Дисковий |
| Додаткові функції | |
| Блокування шпинделя | Так |
| Комплектація | |
| Додаткова рукоятка | Так |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
- Ціна: 1 886 ₴



