Шуруповерт мережевий AL-FA ED207, ударостійкий корпус, металевий швидкозатискний патрон

730 ₴
- Немає в наявності
- Код: ST-ED207
+380 (97) 441-72-86
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Men's Tool
Інтернет-магазин електроінструменту
Всі інструментиШуруповерт акумуляторний AL-FA ED207
Шуруповерт Al-Fa ED207 фірми «Al-Fa», що працює від електричної мережі при потужності 650 Вт дуже добре свердлить і закручує шурупи, саморізи в дерево і метал. Продумане пристрій шуруповерта добре відобразилося на ручці, яка зручно лягає в руку.
Реверс вільно і плавно перемикається без будь-яких зусиль, що полегшує швидку заміну насадок для шуруповерта. Потужні розжарені металеві шестерні дають шурупокрути можливість працювати якісно навіть при великих навантаженнях.
Ротор у мідної обмотки знаходиться на шарикопідшипниках, збільшуючи термін служби інструменту. В комплекті до інструменту даються запасні колекторні щітки і пробна біта-насадка.
- Сучасний ергономічний дизайн;
- Невелика вага;
- Ударостійкий корпус;
- Прогумована рукоятка;
- Металевий швидкозажимний патрон;
- Блокування вимикача;
- Функція реверсу;
- Надійний захист двигуна від пилу і будівельного сміття.

Характеристики:
- Тип патрона: швидкозажимний
- Споживана потужність: 650 Вт
- Максимальна кількість обертів: 800 об/хв
- Максимальний крутний момент: 35 (H*m)

Комплектація:
- Шуруповерт мережевий Al-Fa ED207;
- Керівництво по експлуатації;
- Запасні вугільні щітки;
- Оригінальна упаковка
Дивіться інші моделі жіночих сумочок по ссылке
01Відмінні
якості
Всі товари, які ми виставляємо на продаж – в наявності і це їх справжні фотографії.
Ми ретельно перевіряємо кожну кожну позицію перед продажем, а також , додатково, перед відправкою
Ми заповнюємо всі гарантионные талони, у вас точно буде заповнений гарантионный талон.
При оформленні замовлення до 14:00 відправлення в той же день. Завтра ви вже будете працювати своїм інструментом.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Al-Fa |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна кількість обертів | 800 об/хв |
| Максимальний діаметр патрона | 10 мм |
| Максимальний крутний момент | 35 H*m |
| Мінімальний діаметр патрона | 0.8 мм |
| Живлення | Мережа 220В |
| Режим інструменту | безударний |
| Стан | Новий |
| Тип | Шуруповерт |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.2 кг |
| Додаткові функції | |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 650 Вт |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
- Ціна: 730 ₴



