Лобзик електричний з регулюванням швидкості Горизонт JS223 (1100 Вт)

1 209 ₴
- Немає в наявності
- Код: ST-JS223
+380 (97) 441-72-86
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Men's Tool
Інтернет-магазин електроінструменту
Всі інструментиЛобзик Горизонт JS223
Легко виконує розпилювання деревного масиву, розкрій листів фанери, плит ДСП та ДВП з ламінованим поверхнями, а також металевого листа
Електролобзик - зручний, простий і універсальний інструмент. В домашньому та дачному господарстві він замінить пилки декількох типів, вирішуючи різноманітні завдання. Виконання багатьох професійних робіт теж значно спрощується завдяки цьому інструменту.

Характеристики:
- Виробник: Горизонт
- Харчування: 220 V
- Споживана потужність: 1100.0 (Вт)
- Максимальна частота руху ріжучого інструменту: 3000.0 (хід/хв)
- Вага: 2.2 (кг)

Комплектація:
- Інструкція по експлуатації
- Паралельний упор
Дивіться інші моделі по посиланню
* Комплектація і технічні характеристики товару можуть змінюватися без попереднього повідомлення у зв'язку з постійним вдосконаленням.
01Відмінні
якості
Всі товари, які ми виставляємо на продаж – в наявності і це їх справжні фотографії.
Ми ретельно перевіряємо кожну кожну позицію перед продажем, а також , додатково, перед відправкою
Ми заповнюємо всі гарантійні талони, у вас точно буде заповнений гарантійний талон.
При оформленні замовлення до 14:00 відправлення в той же день. Завтра ви вже будете працювати своїм інструментом.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Горизонт |
| Країна виробник | Білорусь |
| Вага | 2.2 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна частота руху ріжучого інструменту | 3000 хід/хв |
| Матеріал підошви | Сталь |
| Нахил підошви | 45 град. |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1100 Вт |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Лазерний маркер | Так |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Максимальна глибина пропилу | |
| Максимальна глибина пропілу (дерево) | 80 мм |
| Максимальна глибина пропілу (сталі) | 10 мм |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Напруга акумулятору | 220 |
- Ціна: 1 209 ₴



