Лазерний рівень нівелір LEX LXNL01, 5 ліній + штатив

2 449 ₴
- Немає в наявності
- Код: ST-LXNL01
+380 (97) 441-72-86
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Men's Tool
Інтернет-магазин електроінструменту
Всі інструментиЛазерний рівень нівелір LEX LXNL01
Лазерний вирівнювач п'ять ліній, 20 метрів. Нівелір LEX є незамінним пристроєм при виробництві підлог та стяжок.Пристрій виявляється надзвичайно корисним при монтажі освітлення та багатьох інших.
Міцна конструкція робить обладнання практичним і зручним. Дуже проста робота і видимий, прозорий лазерний промінь дозволяє комфортно і безпечно працювати з пристроєм.Штатив забезпечує ще більш регульоване положення нівеліра.
- Можливість використання пристрою всередині або зовні.
- Корпус пристрою виконаний з міцного пластику, стійкого до механічних пошкоджень і зносу.
- Тверда основа з вбудованим рівнем і регульованими ніжками дозволяє використовувати пристрій у важких умовах.
- Зручна ручка дозволяє легко переносити нівелір.
- Рівень живиться від батареї, що входить в комплект адаптера.
- Перемикач довговічний, безпечний і не дозволяє випадково вимкнути пристрій.

Характеристики:
- Час автоматичного нівелювання 5.0 сек
- 5 ліній, 6 точок
- Живлення Батарейки
- Вага 1.6 кг
- Гарантійний термін 12 міс
- Країна виробник Польща

Комплектація:
- нівелір
- тринога
- зарядний пристрій
- валіза
- 3 батарейки
- окуляри
Дивіться інші моделі по посиланню
* Комплектація і технічні характеристики товару можуть змінюватися без попереднього повідомлення у зв'язку з постійним вдосконаленням.
01Відмінні
якості
Всі товари, які ми виставляємо на продаж – в наявності і це їх справжні фотографії.
Мы тщательно проверяем каждую каждую позицию перед продажей, а так же , дополнительно, перед отправкой
Мы заполняем все гарантионные талоны, у вас точно будет заполненный гарантионный талон.
При оформлении заказа до 14:00 отправка в тот же день. Завтра вы уже будете работать своим инструментом.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEX |
| Вага | 1.4 кг |
| Час автоматичного нівелювання | 5 сек |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Клас лазера | Клас 2 |
| Лазерний діод | 635 нм |
| Живлення | Батарейки |
| Похибка вимірювання | 1 мм/м |
| Робочий діапазон | 15 м |
| Стан | Новий |
| Кут самовирівнювання | 2.5 град. |
| Габарити | |
| Висота | 195 мм |
| Довжина | 130 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Додаткові функції | |
| Бульбашковий рівень | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Штатив | Так |
- Ціна: 2 449 ₴





