Плиткорез Forte TC 250

42 857,69 ₴
33 429 ₴
- Готово до відправки
- Код: BP-45288
Характеристики Forte TC 250 Плиткорез Виробник Forte Країна походження Китай Гарантія 1 рік Тип електричний конструкція Настільна потужність 1200 Вт напруга мережі 220В Частота току 50Гц Діаметр диска 250 мм Діаметр отвору 25.4 мм Глибина пропила під кутом 45 ° 37 мм Глибина пропила під кутом 90º 50 мм довжина різу 1020 мм Розмір столу 1060х468 мм клас захисту IP54 вага 46.4 кг Штрих код:6902014025007
Характеристики
Вага Вага: 46.4 кг
Виробник Forte
Гарантія1 рік
Глибина пропила під кутом 45 ° 37 мм
Глибина пропила під кутом 90 º 50 мм
Діаметр диска 250 мм
Діаметр посадкового отвору 25.4 мм
Довжина різу 1020 мм
Клас захисту IP54
Конструкція Настільна
Країна походження Китай
Напруга мережі 220В
Потужність 1200 Вт
Розмір столу 1060х468 мм
Тип Електричний
Частота струму 50Гц
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forte |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна глибина різу | 50 мм |
| Максимальний діаметр диска | 250 мм |
| Споживана потужність | 1200 кВт |
| Стан | Новий |
| Кут різу | 45 град. |
| Загальні параметри | |
| Вага | 48 кг |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 220 В |
| Частота | 50 GHz |
| Розміри робочої поверхні | |
| Ширина столу | 468 мм |
- Ціна: 33 429 ₴


