Прес гідравлічний настільний з вертикальним насосом 30 т з манометром Profline 97385
Новинка

42 932 ₴
- Немає в наявності
- Код: PF-97385
+380 (97) 441-72-86
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Гідравлічний прес з вертикальним насосом 30 т з манометром Profline 97385
Гідравлічний прес настільний з горизонтальним насосом 30 т з манометром Profline 97385 — це незамінне обладнання для спеціалізованих автосервісів. Прес використовується для гнуття, правки та рубки деталей, а також для збірки та розбирання деталей автомобілів, які потребують запресування або випресування під високим тиском. Також він стане у нагоді для монтажу зубчастих коліс, поршневих пальців, шківів та універсальних з'єднань.

Особливості:
- Гідравлічний прес з горизонтальним насосом для роботи з металом та його сплавами
- Манометр для контролю зусилля
- Використовується для запресування, випресування та опресування деталей
- Підходить для роботи з автомобільними деталями, такими як підшипники, втулки, шківи
- Простий у використанні та обслуговуванні
Характеристики:
- Тип: Настільний гідравлічний прес
- Максимальне зусилля: 30 т
- Тип насоса: Горизонтальний ручний насос
- Довжина ходу штока: 150 мм
- Робоча висота: 1050 мм
- Максимальна робоча висота: 1500 мм
- Відстань між стійками: 600 мм
- Манометр: Є
- Вага: 95 кг
Комплектація:
- Станина
- Насос гідравлічний ручний зі шлангом: 1 шт
- Циліндр гідравлічний: 1 шт
- Манометр для циліндра: 1 шт
- Гайки кріплення циліндра: 2 шт
- Упори: 2 шт
- Картонна коробка
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Profline |
| Максимальне зусилля | 30 т |
| Довжина ходу штока | 185 мм |
| Робоча висота (платформа у верхньому положенні) | 1700 мм |
| Робоча висота (платформа в нижньому положенні) | 850 мм |
| Максимальна робоча висота | 700 мм |
| Відстань між стійками | 600 мм |
| Манометр | Так |
| Клапан обмеження тиску | Так |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 700 мм |
| Висота | 1800 мм |
| Глибина | 600 мм |
| Вага | 162 кг |
- Ціна: 42 932 ₴



