Прес гідравлічний підлоговий з горизонтальним насосом 20 т з манометром Profline 97370
Новинка

29 864 ₴
- Немає в наявності
- Код: PF-97370
+380 (97) 441-72-86
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Гідравлічний прес з горизонтальним насосом 20 т з манометром Profline 97370
Гідравлічний прес з горизонтальним насосом 20 т з манометром Profline 97370 – це незамінне обладнання для автосервісів та майстерень. Він ідеально підходить для обробки деталей під високим тиском, таких як гнуття, правка та рубка, а також збірка та розбірка різних автомобільних деталей.

Особливості:
- Гідравлічний прес з горизонтальним насосом для роботи з металевими та міцними матеріалами
- Манометр для контролю зусилля, що подається через гідравлічний насос
- Використовується для запресування та випресування підшипників, втулок та інших деталей
Характеристики:
- Тип: Ручний гідравлічний прес
- Форм-фактор: Напольний
- Максимальне зусилля: 20 т
- Хід штока: 145 мм
- Повна висота з манометром: 1800 мм
- Зовнішня ширина станини: 750 мм
- Робоча ширина: 550 мм
- Робоча висота: 1050 мм
- Тип насоса: Ручний, горизонтальний
- Вага: 93 кг
Комплектація:
- Станина
- Насос гідравлічний ручний зі шлангом: 1 шт
- Циліндр гідравлічний: 1 шт
- Манометр для циліндра: 1 шт
- Гайки кріплення циліндра: 2 шт
- Упори: 2 шт
- Фанерний короб
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Profline |
| Максимальне зусилля | 20 т |
| Довжина ходу штока | 145 мм |
| Робоча висота (платформа у верхньому положенні) | 1800 мм |
| Робоча висота (платформа в нижньому положенні) | 1050 мм |
| Максимальна робоча висота | 1800 мм |
| Відстань між стійками | 750 мм |
| Манометр | Так |
| Клапан обмеження тиску | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 93 кг |
- Ціна: 29 864 ₴
