Прес гідравлічний з горизонтальним насосом 10 т з манометром Profline 97360
Новинка

22 210,67 ₴
- Немає в наявності
- Код: PF-97360
+380 (97) 441-72-86
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Гідравлічний прес з горизонтальним насосом 10 т з манометром Profline 97360
Гідравлічний прес з горизонтальним насосом Profline 97360 — це незамінне обладнання для автосервісів, гаражів та спеціалізованих майстерень. Він ідеально підходить для обробки деталей та виробів під високим тиском, включаючи гнуття, правку, рубку та збірку різних компонентів автомобілів.

Особливості:
- Гідравлічний прес для роботи з деталями автомобілів та металевими виробами
- Ручний горизонтальний насос з манометром для контролю зусилля
- Багатофункціональність: пресування, штампування, рихтування та обтискання
- Простий та зручний у експлуатації, ідеальний для автосервісів та СТО
Характеристики:
- Тип: ручний гідравлічний прес
- Максимальне зусилля: 10 т
- Хід штока: 135 мм
- Вага: 72 кг
- Комплектація: Станина, насос, циліндр, манометр, гайки, упори
Комплектація
- Станина
- Насос гідравлічний ручний зі шлангом
- Циліндр гідравлічний
- Манометр для циліндра
- Гайки кріплення циліндра (2 шт)
- Упори для деталей (2 шт)
- Картонна коробка
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Profline |
| Максимальне зусилля | 10 т |
| Довжина ходу штока | 135 мм |
| Робоча висота (платформа у верхньому положенні) | 1800 мм |
| Робоча висота (платформа в нижньому положенні) | 100 мм |
| Максимальна робоча висота | 2000 мм |
| Відстань між стійками | 1200 мм |
| Манометр | Так |
| Клапан обмеження тиску | Так |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 800 мм |
| Висота | 2000 мм |
| Глибина | 500 мм |
| Вага | 72 кг |
- Ціна: 22 210,67 ₴
