Кран гідравлічний складаний (підкатний) до 2 тонн для зняття та встановлення автомобільних двигунів Profline 97110
Новинка

18 664 ₴
- Немає в наявності
- Код: PF-97110
+380 (97) 441-72-86
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кран гідравлічний складний підкатний 2 тонни Profline 97110
Гідравлічний кран Profline 97110 – це складний підкатний підйомник вантажопідйомністю до 2 тонн, призначений для зняття та встановлення автомобільних двигунів, а також для підйому різних важких вузлів. Має міцну конструкцію, оснащений колесами і складається для зручності зберігання.

Особливості:
- Складка конструкція та транспортувальні колеса
- Максимальна вантажопідйомність 2 тонни
- Міцна сталева конструкція та компактне зберігання
Характеристики:
- Тип: підкатний, складний
- Вантажопідйомність: 2 тонни
- Висота стріли при 0.5 т: 2380 мм
- Висота стріли при 2 т: 2050 мм
- Довжина ланцюга: 300 мм
- Габарити: 1600 х 800 х 300 мм
- Вага: 82 кг
- Упаковка: фанера коробка
Комплектація
- Кран гідравлічний складний 2 т
- Ланцюг з гачком
- Гідроциліндр
- Опора з колесами
- Фанерна коробка
- Інструкція з експлуатації
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Profline |
| Ширина загальна | 800 мм |
| Виліт стріли | 1600 мм |
| Довжина лап | 1600 мм |
| Вантажопідйомність | 2000 кг |
| Висота підйому | 2380 мм |
| Вага | 82 кг |
| Висота колони | 2050 мм |
- Ціна: 18 664 ₴



