Промисловий пилосос multi 4 в 1 25 л Bass Polska 4222, пилосос для будівництва, сухе і вологе прибирання, пилосос для штукатурки
Новинка

5 117,54 ₴
- Немає в наявності
- Код: BSS-4222
+380 (97) 441-72-86
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Промисловий пилосос multi 4 в 1 25 л Bass Polska 4222
Багатофункціональний промисловий пилосос Bass Polska 4222 — це потужний пристрій для сухого, вологого прибирання, збору штукатурки та золи. Оснащений сталевим баком, функцією повітродувки, HEPA-фільтром і системою примусового охолодження двигуна.
Особливості:
- Функція 4 в 1: сухе, вологе прибирання, збір штукатурки і золи
- Режим повітродувки і злив води
- Бак з нержавіючої сталі на 25 л
- HEPA-фільтр і вогнестійкий фільтр
- Зручне транспортування завдяки коліщаткам
Характеристики:
- Живлення: 230 В / 50 Гц
- Потужність: 1400 Вт / 2300 Вт (пікова)
- Потужність всмоктування: >23 кПа
- Матеріал бака: нержавіюча сталь
- Об’єм бака: 25 л
- Клас захисту: IPX4
Комплектація
- Металева труба 1,5 м, Ø38 мм
- 3 пластикові трубки
- Щітка для вологого та сухого прибирання
- Щілинна насадка
- Губчастий фільтр
- Паперовий мішок
- HEPA-фільтр
- Алюмінієва трубка
- Насадка для сушіння
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bass Polska |
| Тип пилососа | пилосос для сухого та вологого прибирання |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Споживана потужність | 2300 Вт |
| Потужність всмоктування | 1400 Вт |
| Тип пилозбірника | Мішок |
| Об'єм пилозбірника | 25 л |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Функція видування | Так |
| Матеріал бака | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Функция выдува | Так |
- Ціна: 5 117,54 ₴
