Бездротовий тример 356 мм HECHT 6210, Акумуляторний тример, Мотокоса для саду, Акумуляторна мотокоса
Новинка

14 665,33 ₴
- Немає в наявності
- Код: HC-HECHT6210
+380 (97) 441-72-86
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тример акумуляторний HECHT 6210
Тример акумуляторний HECHT 6210 – це пристрій, який працює від акумулятора, забезпечуючи безшумну роботу без зайвих викидів та складного обслуговування. Завдяки широкому радіусу дії (35,6 см), тривалому часу роботи до 75 хвилин та швидкому зарядженню за 50 хвилин, цей тример дозволяє працювати у будь-яких умовах з максимальним комфортом.

Особливості:
- Безшумна робота завдяки акумуляторному приводу
- Широкий радіус дії – робоча ширина 35,6 см
- Тривалий час роботи до 75 хвилин (при акумуляторі 62 В / 4 А·год)
- Швидка зарядка акумулятора за 50 хвилин
- Відсутність кабелів забезпечує зручність використання
- Екологічність – відсутність шкідливих викидів
Характеристики:
- Радіус дії: 35,6 см
- Ємність акумулятора: 62 В / 2,5 А·год або 62 В / 4 А·год
- Час зарядки акумулятора: 50 хв
- Час роботи: до 75 хв (при акумуляторі 62 В / 4 А·год)
Комплектація
- Тример акумуляторний HECHT 6210
- (Акумулятор і зарядний пристрій не входять до комплекту)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hecht |
| Тип | Тример |
| Стан | Новий |
| Живлення | Акумулятор |
| Ріжучий елемент | Волосінь і ніж |
| Ширина скошування ножа | 356 мм |
| Ширина скошування ліски | 365 мм |
| Максимальна ширина скошування | 365 мм |
| Характеристики електродвигуна і акумулятора | |
| Ємність акумулятору | 4 А. г |
| Напруга акумулятору | 62 В |
- Ціна: 14 665,33 ₴




