Ручний ущільнювач бетону Bass 7730 (5902067601730) 800 Вт, ручний вібратор для бетону, бетоноущільнювач Бас

3 936,57 ₴
- Немає в наявності
- Код: BSS-7730
Професійний ущільнювач бетону потужністю 800 Вт. Вібратор для ущільнення бетонної маси Bass Polska використовується для ущільнення бетонної маси до досягнення бажаної згуртованості та однорідності шляхом витіснення бульбашок повітря з маси. Ручний бетонний ущільнювач виявиться незамінним при влаштуванні фундаментів і стін, заливанні стель і підлог, виготовленні перемичок і кільцевих балок, виготовленні фундаментних основ, заливанні стін огорож, виробництві збірних залізобетонних виробів тощо.
-
Бетонний ущільнювач Bass Polska має посилену конструкцію, при проектуванні якої особливу увагу приділено стандартам міцності, що збільшує термін безвідмовної роботи.
-
Контурна рукоятка підвищує комфорт оператора пристрою.
-
Довгий шнур живлення забезпечує свободу рухів під час роботи.
-
Ергономічна форма ущільнювача Bass Polska забезпечує надійний захват при тривалій роботі.
-
Безпеку оператора пристрою забезпечує ряд захисних заходів, включаючи захист від перевантаження.
- Потужність: 800 Вт
- Діаметр булави: 35 мм
- Загальна довжина: близько 2 м.
- Електроживлення: 230 В, 50 Гц
- Вага: 6 кг
Комплектація
- Бетонний ущільнювач Bass
- Булава 35 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bass Polska |
| Країна виробник | Польща |
| Діаметр вібронакінечника | 35 мм |
| Довжина вібронаконечника | 450 мм |
| Частота коливань синхронна | 200 Гц |
| Змушуюча сила | 1.5 кН |
| Частота обертання | 12000 об/хв |
| Довжина гнучкого валу | 1.5 м |
| Споживана потужність | 800 Вт |
| Напруга | 230 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 6 кг |
- Ціна: 3 936,57 ₴





