Автономний дизельний обігрівач Helper 5000 Вт 195 м3/год HHD-05C3, вебасто

8 123,75 ₴
- Немає в наявності
- Код: HHD-05C3
+380 (97) 441-72-86
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Men's Tool
Інтернет-магазин електроінструменту
Всі інструментиАвтономний дизельний обігрівач Helper HHD-05C3
Як супутній обігрів для будь-якого дизельного автомобіля двоповерховий обігрівач широко використовується для обігріву кабін легкових автомобілів, кемперів, караванів, вантажівок, кораблів тощо. Завдяки компактному і портативному дизайну він також є чудовим вибором для дому та магазину.

Переваги дизельного обігрівача Helper HHD-05C3:
- Автономна робота
- Висока продуктивність
- Низький рівень шуму
- Регульований термостат нагріву
- Режим вентиляції
- Захист від перегріву
- Компактний розмір і мала вага

Характеристики:
- Виробник: Helper
- Спосіб нагрівання: Прямий
- Площа обігріву: 50 м2
- Джерело живлення: Мережа
- Напруга мережі: 12/24/220 В
- Потужність: 5000 Вт
- Продуктивність: 195м3/год
- Габарити: 385х 240х 308мм
- Температура вихідного повітря: 129°C
- Паливний бак: 5 л
- Робоча температура: -40 -50*С
Дивіться інші моделі автономних обігрівачів
*Комплектація й технічні характеристики товару можуть змінюватися без попереднього повідомлення у зв'язку з постійним вдосконаленням.
01Відмітні
якості
Всі товари, які ми виставляємо на продаж — у наявності, і це справжні фотографії.
Ми ретельно перевіряємо кожну позицію перед продажем, а також додатково, перед відправленням
Ми заповнюємо всі гарантійні талони, у вас точно буде заповнений гарантійний талон.
Під час оформлення замовлення до 14:00 відправлення того ж дня. Завтра ви вже працюватимете своїм інструментом.
Подарунок кожному покупцеві

02Як ми
працюємо?
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Helper |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Особливості | Терморегулятор |
| Рекомендована площа приміщення | 50 кв.м |
| Стан | Новий |
| Тип використовуваного палива | дизельне паливо (солярка) |
| Тип джерела енергії | Електричний |
| Колір корпусу | Зелений |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 250 мм |
| Ширина | 308 мм |
| Технічні характеристики | |
| Максимальна температура нагріву | 129 град. |
| Потужність обігріву | 5000 Вт |
| Об'єм паливного бака | 5 л |
| Споживана потужність | 5000 Вт |
| Додаткові характеристики | |
| Частота | 50 Гц |
- Ціна: 8 123,75 ₴









