Багатофункціональна сумка для інструментів 45х22 см Kraft&Dele KD2045 органайзер для інсрументів

1 845,88 ₴
- Немає в наявності
- Код: KD-KD2045
+380 (97) 441-72-86
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Складна сумка - органайзер для інструментів 45х22 см Kraft&Dele
Складна сумка для інструментів Kraft&Dele - ідеальний органайзер для всіх монтажників (електриків, сантехніків, плиточників тощо).
Kraft&Dele KD2045 оснащений міцною металевою ручкою для перенесення в пінопластовій ручці.
Надзвичайно компактний завдяки зовнішнім і внутрішнім кишеням!
Щільний матеріал, з якого він виготовлений, якісні шви, а в місцях, що терплять особливі пошкодження, металеві заклепки забезпечують довговічність.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kraft Dele |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Тип | Сумка |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.7 кг |
| Висота | 340 мм |
| Довжина | 450 мм |
| Ширина | 220 мм |
- Ціна: 1 845,88 ₴



