Міні-пила акумуляторна BOXER BX-3308 Безщітковий двигун

1 282 ₴
- Немає в наявності
- Код: BO-BX-3308
+380 (97) 441-72-86
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Men's Tool
Інтернет-магазин електроінструменту
Всі інструментиМіні-пила акумуляторна BOXER BX-3308 Безщітковий двигун
Міні-акумуляторна ланцюгова пила ідеально підходить для використання на відкритому повітрі, в саду, на городі та для всіх видів робіт у дворі. З його допомогою можна зрізати гілки, обробити деревину, упорядкувати всю ділянку

Характеристики:
- Виробник - Boxer
- Напруга акумулятора - 36 В
- Ємність акумулятора - 6 Ач
- Час заряджання акумулятора - 2,5 год
- Тип дивгателя - Безщітковий
- Кількість обертів - 4100 об/хв
- Матеріал ланцюга - високовуглецева сталь
- Довжина шини - 8 дюймів
- Швидкість ланцюга - 5 м/с
- Крок ланцюга - ¼"
- Гарантія 12 міс
- Вага - 2.5 кг

Комплектація:
- Акумулятор х2
- Кабель для зарядки
- Тримач для ланцюжка
- Торцевий ключ
- Інструкція користувача
- Захисна кришка
- Ланцюг
Дивіться інші моделі акумуляторних пил
*Комплектація й технічні характеристики товару можуть змінюватися без попереднього повідомлення у зв'язку з постійним вдосконаленням.
01Відмітні
якості
Всі товари, які ми виставляємо на продаж — у наявності, і це справжні фотографії.
Ми ретельно перевіряємо кожну позицію перед продажем, а також додатково, перед відправленням
Ми заповнюємо всі гарантійні талони, у вас точно буде заповнений гарантійний талон.
Під час оформлення замовлення до 14:00 відправлення того ж дня. Завтра ви вже працюватимете своїм інструментом.
Подарунок кожному покупцеві

02Як ми
працюємо?
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Boxer |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 2.5 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість обертів | 4100 об/хв |
| Живлення | Акумулятор |
| Розташування двигуна | Поперечний |
| Швидкість обертання ланцюга | 5 м/сек |
| Змазка ланцюга | Ручна |
| Стан | Новий |
| Крок ланцюга | 1/4" |
| Комплектація | |
| Додатковий акумулятор | Так |
| Захист від сколювання стружки, осколків | Так |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Напруга акумулятору | 36 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
- Ціна: 1 282 ₴




