Електричний садовий тример NOWA EP 400Y потужністю 400 Вт

963 ₴
- Немає в наявності
- Код: АМ-148726
+380 (97) 441-72-86
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Men's Tool
Інтернет-магазин електроінструменту
Всі інструментиЕлектричний садовий тример NOWA EP 400Y потужністю 400 Вт
Тример Nowa EP 400y - ручний моторизований інструмент із нижнім розташуванням електродвигуна.
Тример має сучасний дизайн. Він економічний і надійний у роботі.
Призначений для косіння трави на невеликих площах, для косіння трави в місцях, де незручно працювати колісною газонокосаркою, біля дерев, кущів, огорож.

Характеристики:
- Бренд - NOWA
- Модель - EP 400y
- Напруга - 220 В
- Частота струму - 50 Гц
- Потужність - 400 Вт
- Швидкість обертання - 14000 об/хв
- Діаметр скошування волосінню - 200 мм
- Діаметр волосіні - 1,2 мм
- Маса нетто/брутто - 1,7/2,1 Кг

Комплектація:
- Тример;
- Шпуля з волосінню;
- Захисний кожух з нерухомим ріжучим ножем;
- Набір монтажних виробів;
- Інструкція з експлуатації;
- Упаковка.
*Комплектація й технічні характеристики товару можуть змінюватися без попереднього повідомлення у зв'язку з постійним вдосконаленням.
01Відмітні
якості
Всі товари, які ми виставляємо на продаж — у наявності, і це справжні фотографії.
Ми ретельно перевіряємо кожну позицію перед продажем, а також додатково, перед відправленням
Ми заповнюємо всі гарантійні талони, у вас точно буде заповнений гарантійний талон.
Під час оформлення замовлення до 14:00 відправлення того ж дня. Завтра ви вже працюватимете своїм інструментом.
Подарунок кожному покупцеві

02Як ми
працюємо?
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nowa |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна ширина скошування | 200 мм |
| Живлення | Мережа 220В |
| Ріжучий елемент | Волосінь |
| Стан | Новий |
| Тип | Тример |
| Тип штанги | Пряма |
| Частота струму | 50 Гц |
| Характеристики електродвигуна і акумулятора | |
| Споживана потужність | 400 Вт |
- Ціна: 963 ₴




